Sectiune a gsp.ro
Tine-ma minte! Inregistrare
13.11.2007 FANZONE

De ce CFR Cluj?

Scrie de ce iubeşti CFR Cluj. Cînd ţi-a intrat prima oară în suflet această echipă? Care sînt cele mai frumoase momente trăite alături de aceast club? Aici este locul unde putem aşterne cîteva rînduri scrise din inimi care bat în alb-vişiniu.

COMENTARII (1821)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »
De micoud pe 23.08.2010 la 23:02
De haddes------Iubesc Cfr cam din cand a venit paskany la cfr ca patron iubesc acesta echipa ca ii din ardeal Cfr pana la Moarte Pot sa zic ca cand joaca cfr ma uit la meciuri cu Sufletul la gura -------asta e suporter de cativa ani e analfabet si se uita la telenovele si ii plac filmele cu zei dupa cum sugereaza numele..:)) auzi si tu ca cand joaca....iti dai seama cum striga asta pe stadion..ca cand :)) ar trebui desfintat site ul asta sincer spre binele vostru ca va faceti de c:a:c:a:t
CITEAZA
De micoud pe 23.08.2010 la 22:58
De cfrhai-----eu tin cu cfr de placere ------uite altu...de placere sa te duci inapoi in tara ta de ungur retardat si chelios
CITEAZA
De micoud pe 23.08.2010 la 22:55
De szistike------pentru ca nu creaza scandaluri, si joaca fotbal ------scandaluri sa ii spui la m:a:t:a ca nu creeaza ca doar ea te crede si fotbal nu prea mai joaca de acum doi ani..deci altceva nu mai iubesti la echipa asta?? ce retardati
CITEAZA
De micoud pe 23.08.2010 la 22:51
De cryssss eu iubesc cfr cluj pentru ce este singura echipa care are suflet si joaca cel mai bine ------- uitate hal de om ..p:i:s:a:m:a:s pe tine si pe iubirea ta de transexual maghyar
CITEAZA
De cfr1907cluj pe 22.08.2010 la 14:16
pentru ca stie fotbal:D
CITEAZA
De cryssss pe 21.08.2010 la 11:51
eu iubesc cfr cluj pentru ce este singura echipa care are suflet si joaca cel mai bine de la echipa cfr jucatori mei preferati sunt:deac ,bud,nuno claro si muresan
CITEAZA
De cristian_semedu2008 pe 19.08.2010 la 12:22
forta steaua
CITEAZA
De laur_espero pe 18.08.2010 la 22:22

ucjn a spus pe 22.07.2010 22:29 Ce imi place la cfr ese faptul ca in materie de blaturi, aranjamente si alte combinatii sunt lideri incontestabili. Bravo lor ca se descurca :)) Sloganul lor este :Nici un campionat fara blat"

steaua este o catea, ne bagam p..a in ea
CITEAZA
De vlad_clujeanu pe 17.08.2010 la 21:17
NU SANT UNGUR SI C.F.R. E ECHIPA MEA DE CAND AM CALCAT PE IARBA IN CLASA A DOUA . . . .ERA IN LIGA A DOUA . . . . SI BLATURI NU FAC PT CA NU ARE ROST SA PLATEASCA PE CINEVA CARE NU SE POT RIDICA LA NIVELUL LOR . . . HAIDE C.F.R. CLUJ
CITEAZA
De fzrforever pe 09.08.2010 la 02:19
torcidavisinie.wordpress.com Daca tineti cu adevarat cu RAPID intrati pe acest blog ! Nu o sa regretati, stiri si multe altele puteti gasi ! FzR
CITEAZA
De i.isfan pe 08.08.2010 la 04:36
Pentru ca e singura echipa cu suflet. Pentru ca nu stiu alta echipa mai buna ca CFR CLUJ !
CITEAZA
De szistike pe 07.08.2010 la 20:32
pentru ca nu creaza scandaluri, si joaca fotbal
CITEAZA
De tepestepesila pe 05.08.2010 la 19:41
pentru ca sunt profesionisti
CITEAZA
De elsopotyi pe 04.08.2010 la 10:08
SI EU URASC U CLUJ CA ESTE ECHIPA DE NSATIONALISTI, FARA JUDECATA, CU URA FATA DE ALTE NATIONALITATI, DE SI AU IN LOT JUCATORI STRAIN.CUM SE INPACA NATIONALISMUL LOR CU JUCATORI STRAINI DIN ALTE TARI???MAGHIARI AU ADUS CULTURA IN CLUUJ DI AU FACUT MULTE PENTRU KOLOZSVAR. HAJRA CFR .BLATURI FACE BECALI, PORUNBOIU, JANKU, MITITELU.
CITEAZA
De bybylovenunoclaro pe 03.08.2010 la 12:31
Va iubesccc!
CITEAZA
De bybylovenunoclaro pe 03.08.2010 la 12:30
CFR 4 EVER! cea mai tare echipa..dejaba zik altii ca fac aranjamente si etc. pt ca le este ciuda...astea este CIUDA II MARE!! CFR-ul este o echipa foarte tare si bine instruita,si au adus jucatori noi,buni. Cel mai tare : NUNO CLARO!!:X
CITEAZA
De fzrforever pe 25.07.2010 la 11:44
torcida21.wordpress.com Intrati sa vedeti stiri noi despre Rapid !
CITEAZA
De ucjn pe 22.07.2010 la 22:29
Ce imi place la cfr ese faptul ca in materie de blaturi, aranjamente si alte combinatii sunt lideri incontestabili. Bravo lor ca se descurca :)) Sloganul lor este :Nici un campionat fara blat"
CITEAZA
De ucjn pe 22.07.2010 la 22:26
Urasc CFR-ul pentru ca reprezinta magyarii :))
CITEAZA
De mitica_14ian pe 21.07.2010 la 05:41
STEAUA
CITEAZA
De mitica_14ian pe 21.07.2010 la 05:41
STEAUA
CITEAZA
De mitica_14ian pe 21.07.2010 la 05:41
e cea mai iubita echipa romaneasca din toate timpurile
CITEAZA
De mitica_14ian pe 21.07.2010 la 05:39
mereu STEAUA
CITEAZA
De liviu1907 pe 18.07.2010 la 16:06

plesan a spus pe 04.07.2010 21:15 TIN CU STEAUA DE CAND AM AFLAT PRIMA DATA K SE JOACA FOTBAL IN ROMANIA SI MI_AU SARIT IN OCHI CULORILE SI JUCATORI GEN HAGI,LACATUS,TIN SI VOI TINE CU EA PANA LA MOARTE INDIFERENT UNDE JOACA SI CUM JOACA,SI O SA VEDETI CUM URA SI INVIDIA ALTORA INTARESTE CARACTERUL SI MOTIVATIA JUCATORILOR SA IASA CAMPIONI !!!

mai o,aie j,egoasa...de ce nu-ti versi behaielile la voi in staul???
CITEAZA
De siberius pe 10.07.2010 la 00:28

r.s.romania a spus pe 28.06.2010 20:06 ma vezi sa nu-ti sugi mucii! ai grija!fi atent!

fii tu atent la limba romana si invat-o ; s-ar putea sa ai nevoie ; si nu mai jigni tu pe altii
CITEAZA
De siberius pe 10.07.2010 la 00:26
daca nu exista cfr cluj trebuia inventat
CITEAZA
De cfrhai pe 07.07.2010 la 17:59
eu tin cu cfr de placere
CITEAZA
De plesan pe 04.07.2010 la 21:15
TIN CU STEAUA DE CAND AM AFLAT PRIMA DATA K SE JOACA FOTBAL IN ROMANIA SI MI_AU SARIT IN OCHI CULORILE SI JUCATORI GEN HAGI,LACATUS,TIN SI VOI TINE CU EA PANA LA MOARTE INDIFERENT UNDE JOACA SI CUM JOACA,SI O SA VEDETI CUM URA SI INVIDIA ALTORA INTARESTE CARACTERUL SI MOTIVATIA JUCATORILOR SA IASA CAMPIONI !!!
CITEAZA
De culio_27 pe 02.07.2010 la 20:33
IUBESC CFR-ul ca este o echipa care nu are atatea fuguri in cap ca cei din Capitala si in plus este singura echipa care ne reprezinta ardealul.Chiar daca ar fi vreodata sa retrogradeze tot cu ei voi tine. CFR Cluj TE IUBESC.CFR pana la moarte
CITEAZA
De denistare pe 02.07.2010 la 19:07
steaua castiga anul asta campionatul si o sa va dea o lectie de calitate si superioritate
CITEAZA
De r.s.romania pe 28.06.2010 la 20:06

s.c.a.j. a spus pe 21.06.2010 00:01 Acolo în Gruia, sus pe deal, Echipa mea fără egal, E CFR, mîndria din Ardeal. Si zi de zi, Cat voi trai, Eu CFR-ist voi fi, Aproape de echipa inimii. Asa si e mai oameni , e mindria din Ardeal,am fost la meciul care a facut echipa din Gruia campioana pentru a 2 oara la meciul cu International,am ramas foarte surprins sa vad strazile din jurul stadionului pline de masini di Bistrita,Salaj,Satu Mare,Bihor ,Tirgu-Mures,Alba......tot Ardealul a venit sa vada acel meci mai oameni buni,mam simtit foarte mandru ca sunt ARDELEAN,ca sunt CLUJEAN,ca aceasta echipa ne mai aduce putina bucuriie in inimi,si ca poti sa mergi linistit pe stadion,eu am o fetita de 4 ani si jumatate si am dus-o si pe ea la un meci si pe sotiia mea si am stat si am cantat si neam bucurat de tot ce vezi acolo pe stadionul din Gruia,adica te simti in occident,vezi oameni de toate varstele,femei,copii,fete tinere,oameni batrini,toti canta si se bucura pe acest stadion,e singurul loc din tara unde vezi asa ceva. Respect C.F.R. CLUJ Respect incepand de la Aprpy,Muresan,....si toti jucatorii plus toti care sunt in umbra si nu i stim,toti au contribuit la o echipa MARE pe care am vazut ca incet incet prinde in toata tara,multi incep sa o placa pt.ca se vede profesionalismul din Gruia pe toate planurile. RESPECT C.F.R HAI C.F.R ........TE IUBIM C.F.R. NE ADUCI LINISTEA SI ZIMBETUL PE BUZE.

ma vezi sa nu-ti sugi mucii! ai grija!fi atent!
CITEAZA
De mario.forli pe 26.06.2010 la 23:51
mai ZDRENTELOR care sunteti!!!!!!!!!!!sa va duceti la BUDA.................pesta cu tot cu adunatura voastra de mercenari si bosgori!!!!!!!!!!!!!!!!!!
CITEAZA
De s.c.a.j. pe 21.06.2010 la 00:01
Acolo în Gruia, sus pe deal, Echipa mea fără egal, E CFR, mîndria din Ardeal. Si zi de zi, Cat voi trai, Eu CFR-ist voi fi, Aproape de echipa inimii. Asa si e mai oameni , e mindria din Ardeal,am fost la meciul care a facut echipa din Gruia campioana pentru a 2 oara la meciul cu International,am ramas foarte surprins sa vad strazile din jurul stadionului pline de masini di Bistrita,Salaj,Satu Mare,Bihor ,Tirgu-Mures,Alba......tot Ardealul a venit sa vada acel meci mai oameni buni,mam simtit foarte mandru ca sunt ARDELEAN,ca sunt CLUJEAN,ca aceasta echipa ne mai aduce putina bucuriie in inimi,si ca poti sa mergi linistit pe stadion,eu am o fetita de 4 ani si jumatate si am dus-o si pe ea la un meci si pe sotiia mea si am stat si am cantat si neam bucurat de tot ce vezi acolo pe stadionul din Gruia,adica te simti in occident,vezi oameni de toate varstele,femei,copii,fete tinere,oameni batrini,toti canta si se bucura pe acest stadion,e singurul loc din tara unde vezi asa ceva. Respect C.F.R. CLUJ Respect incepand de la Aprpy,Muresan,....si toti jucatorii plus toti care sunt in umbra si nu i stim,toti au contribuit la o echipa MARE pe care am vazut ca incet incet prinde in toata tara,multi incep sa o placa pt.ca se vede profesionalismul din Gruia pe toate planurile. RESPECT C.F.R HAI C.F.R ........TE IUBIM C.F.R. NE ADUCI LINISTEA SI ZIMBETUL PE BUZE.
CITEAZA
De doru_zampano pe 27.05.2010 la 11:53
sunt rapidist de mic copil,dar iubesc sincer "C.F.R. CLUJ"! va doresc din toata inima mea sa aveti parte de o tragere la sort favorabila si sa mergeti cit mai departe posibil in noul sezon,sunt distrus din cauza rapidului. sanatate intregi echipe,inclusiv conducerii si patronului,stima si mult respect din arad de la doru.
CITEAZA
De migre pe 26.05.2010 la 18:15

florin m. a spus pe 24.04.2010 23:40 iubesc echipa C:F:R: pentu ca este echipa noastra din Ardeal. La fel iubesc si echipa Universitatea Cluj si este pacat ca exista aceasta ura intre cele doua echipe.Pacat!

florin m. a spus foarte bine: iubesc echipa C:F:R: pentru ca este echipa noastra din Ardeal. La fel iubesc si echipa Universitatea Cluj si este pacat ca exista aceasta ura intre cele doua echipe.Pacat! Nu cred ca este ura intre cele 2 echipe, sper ca numai intre cativa scandalagii. Sibiul este alaturi de echipele din Cluj !!!
CITEAZA
De coco1907 pe 26.05.2010 la 09:16
iubesc cfr-ul pt ca e echipa clujului,pt ca e echipa sufletului meu.
CITEAZA
De tricou Traore pe 24.05.2010 la 22:57