Sectiune a gsp.ro
Tine-ma minte! Inregistrare
14.10.2008 CUPA ROMANIEI

Fanii lui "U" Cluj şi CFR Cluj riscă să fie amendaţi!

Purtătorul de cuvînt al Jandarmeriei Cluj, locotenentul Ilie Milici, a dezvăluit că fanii celor două formaţii, "U" Cluj şi CFR Cluj, sînt pasibili de amendă pentru nerespectarea locaţiilor de întîlnire, stabilite de autorităţilor locale

     Foto 1

"Există posibilitatea ca atît fanii lui U Cluj, cît şi cei ai lui CFR Cluj, care nu au respectat locaţia stabilită de autorităţi pentru adunarea înaintea meciului, să fie amendaţi", a spus Ilie Milici la Realitatea TV Cluj.
Suporterii "şepcilor roşii" aveau stabilit ca punct de întîlnire platoul din faţa Sălii Sporturilor "Horia Demian", iar cei ai lui CFR, Hotelul Napoca. În schimb, fanii Universităţii s-au adunat în centrul oraşului, pe bulevardul Eroilor, în timp ce suporterii "feorviari" s-ai strîns la stadionul "Dr. Constantin Rădulescu".

COMENTARII (15)

De alexadfdfv pe 16.11.2008 la 21:14
De bebe pe 14.10.2008 la 18:31
De vali pe 14.10.2008 la 15:40
De andra pe 14.10.2008 la 15:32
De cfr pe 14.10.2008 la 15:28
De paul pe 14.10.2008 la 15:16
De cfr pe 14.10.2008 la 15:16
De paul pe 14.10.2008 la 15:07
De paul pe 14.10.2008 la 15:05
De pt paul pe 14.10.2008 la 14:45
De paul pe 14.10.2008 la 14:39
De pitiku pe 14.10.2008 la 14:28
De thegirl pe 14.10.2008 la 14:27
vai cand veneam de la sc...cati erau acolo:D:D:D:((
CITEAZA
De dr33a1 pe 14.10.2008 la 14:21
`eroice`
CITEAZA
De dr33a1 pe 14.10.2008 la 14:21
iam vazut azi....se plimbau p eroilor cantand niste cantece ` erioce`:)) atunci am simtit nevoia sa-mi scot fularu cu `n` pe care lam `capturat` azi de la un pampalau din sc mea...shi sa mil leg de picior:) nimeni nu a indraznit sa zik nimik:)
CITEAZA

Comenteaza


Trebuie sa fii logat pentru a adauga un comentariu

ALTE STIRI DIN CUPA ROMANIEI

Panin: "Sportul ne-a...

Autorul euro-golului prin care CFR Cluj s-a calificat în sferturile de finală ale Cupei României, Cristian Panin,...

15 bilete vîndute la...

Meciul de aseară, din Giuleşti, n-a stîrnit interes în rîndul bucureştenilor

Y. Kone si E. Kone au...

Partida de aseară s-a desfăşurat pe o temperatură redusă, la ora startului meciului nefiind mai mult de 5-6 grade

CFR Cluj - Sportul...

CFR s-a chinut din greu să elimine "Gaşca nebună" din Regie

MECIURI

  • Rapid
    Rapid
  • -
  • CFR Cluj
    CFR Cluj

25.08.2016 21:30