Sectiune a gsp.ro
Tine-ma minte! Inregistrare
10.12.2008 CUPE EUROPENE

Cadu: "Cred că am lăsat o impresie bună în Liga Campionilor. Ieşim cu capul sus"

Căpitanul clujenilor, Ricardo Cadu, consideră că CFR Cluj a avut un parcurs frumos în grupa A a Ligii Campionilor şi părăseşte această competiţie cu capul sus

     Foto 1

"Am vrut să facem un bun şi cred că ne-a reuşit. Este păcat că nu am reuşit un rezultat mai bun, dar au jucători ca Drogba şi Anelka, cu care mi-a fost foarte greu :). Cred că şansele ni le-am jucat la Bordeaux, acolo am pierdut calificarea. Nu cred că autogolul meu a decis soarta calificării, toată echipa a jucat mai prost, dar ăsta este fotbalul.

Cred că am lăsat o impresie bună în Liga Campionilor. Ieşim cu capul sus din această competiţie"
, a declarat Cadu la sport.ro.

COMENTARII (18)

De latzi_b pe 10.12.2008 la 19:05
CFR cu capul sus TU?(vezi autogolul)
CITEAZA
De ely pe 10.12.2008 la 13:02
De kotolan pe 10.12.2008 la 11:37
Felicitari CFR!
CITEAZA
De tibi pe 10.12.2008 la 11:19