Sectiune a gsp.ro
Tine-ma minte! Inregistrare
23.04.2009 FOTBAL

Stăncioiu: "Am pierdut două puncte"

Portarul lui CFR Cluj, Eduard Stăncioiu, a declarat că este nemulţumit de rezultatul meciului cu Steaua, scor 1-1, considerând că echipa sa merita să se impună

     Foto 1

"Având în vedere situaţia din prima repriză, putem spune că acest rezultat nu e bun pentru noi, dar trebuie să recunoaştem că în repriza a doua au avut şi ei câteva ocazii.

Echipele şi-au dorit foarte mult victoria şi cele 3 puncte, de aceea s-a ajuns la eliminări. Eu zic că azi am pierdut totuşi două puncte, dar trebuie să ne concentrăm în continuare la meciuri, să jucăm cât mai bine şi să obţinem cât mai multe puncte", a spus Stăncioiu.

COMENTARII (63)

1 2 3
De ayse_44 pe 25.04.2009 la 17:20
Pt "Steaua a pierdut 2" : Voi site nu aveti "inteligentule"?
CITEAZA
De Steaua a pierdut 2 pe 25.04.2009 la 16:54
De pt cobhc pe 24.04.2009 la 12:35
De cfr pe 24.04.2009 la 12:32
De misu pe 24.04.2009 la 12:26
De clau pe 24.04.2009 la 12:22
De Staruvp pe 23.04.2009 la 21:48
De dyya_25 pe 23.04.2009 la 21:45
GRESIT:steaua a pierdut 2 puncte si noi am facut un punct cat toata rusia!!
CITEAZA
De T.K. pe 23.04.2009 la 19:43
De robert pe 23.04.2009 la 19:22
De djcristi85 pe 23.04.2009 la 18:44
Ne trebuie un portar klumea altfel vom pierde multe meciuri asa..:(
CITEAZA
De djcristi85 pe 23.04.2009 la 18:43
Din cauza ta Edi s-au pierdut 2 puncte ai scapat mingea ca un incepator...Cfr-ul nu trebuia sa dea inapoi dupa ce au condus...Sper sa nu faca asa si cu Dinamo..si la bine si la rau Hai CFR!!! Forzza CFR!!!!
CITEAZA
De alexpentrufotbalfan pe 23.04.2009 la 17:41
Albusibiu, se poate? Ma bucur ca macar tu vezi partea amuzanta a situatiei.Daca consideri ca e amuzant faptul ca eu nu consider rezerva de la Rapid ca fiind un mare fotbalist sau ca a avut Edi si interventii bune atunci sa traiesti.Vezi sa nu ple.znesti de la atata ras.
CITEAZA
De alexpentrufotbalfan pe 23.04.2009 la 17:38
Mai cobhc, daca sunt ateu aia nu inseamna ca adulez zei.Ce-i cu faza asta?:)) Dintre toti cei care il contesta pe Edi comentariile tale sunt singurele care au iz de invidie prost ascunsa. Si stai linistit, daca nu luam gol la faza aia, luam la urmatoarele 20 de faze care au urmat dupa aceea.Doar nu te asteptai sa castigam cu jocul prestat de echipa, nu?Cat ai asteptat tu un moment ca asta sa te apuci sa imprastii cu venin, asa-i?Doamne, ce mi-ar placea sa stiu cine esti ca sa "dscutam" fata in fata..dar acum trebuie sa vin cu manusi ca sa ma protejez de veninul tau, mai.Esi mai ceva ca un sarpe.(nu o lua neaparat ca pe un compliment)
CITEAZA
De albusibiu pe 23.04.2009 la 17:34
Alexpentrufotbalfan, nu mai argumentez nimic. Multumesc doar pentru o portie gigantica de ras (amar) de la ultimul tau post.
CITEAZA
De davy_jones93 pe 23.04.2009 la 17:32
ati meritat sa pierdeti, , in fiecare meci dupa ce dati gol trageti de timp
CITEAZA
De alexpentrufotbalfan pe 23.04.2009 la 17:32
davy_jones93, serios?Da restul echipei unde era?Sau Stancioiu juca singur cu Steaua?!
CITEAZA
De cobhc pe 23.04.2009 la 17:32
Noa, ce v-a facut ZEUL STANCIOIU ?!?!? Il mai pupati in c-u-r dupa atatea zeci de gafe ?!
CITEAZA
De davy_jones93 pe 23.04.2009 la 17:27
"Am pierdut doua puncte" , da din cauza ta edi, din cauza ta intotdeauna pierdem puncte. nu esti portar BUN!!!!!pleaca
CITEAZA
De cfr.istul pe 23.04.2009 la 17:26
Uitati-va la echipele italiene, englezesti, spaniole, germane, franceze, olandeze, etc. Nimeni nu se mai retrage dupa gol, toti au invatat cat de periculos este sa ai fundasii la 1 metru in fata careului propriu, te condamni singur. Trebuie sa avem odata fundasi fara pampersi, care nu au impresia ca daca stau in fata careului nu vor lua gol. Linia de fund trebuie sa fie tare ca stanca, cu un curaj extraordinar, cu interventii rapide, sa nu dea nici un pas inapoi chiar daca crapa. Trebuie sa impinga jocul inainte, in terenul advers.Ceilalti au fost nevoiti si ei sa se retraga, ca sa nu lase spatii mari intre mijloc si aparare. CINE a sunat retragerea liniei de fundasi E VINOVAT pentru acest rezultat. Forza CFR!
CITEAZA
De cfr.istul pe 23.04.2009 la 17:25
Uitati-va la echipele italiene, englezesti, spaniole, germane, franceze, olandeze, etc. Nimeni nu se mai retrage dupa gol, toti au invatat cat de periculos este sa ai fundasii la 1 metru in fata careului propriu, te condamni singur. Trebuie sa avem odata fundasi fara pampersi, care nu au impresia ca daca stau in fata careului nu vor lua gol. Linia de fund trebuie sa fie tare ca stanca, cu un curaj extraordinar, cu interventii rapide, sa nu dea nici un pas inapoi chiar daca crapa. Trebuie sa impinga jocul inainte, in terenul advers.Ceilalti au fost nevoiti si ei sa se retraga, ca sa nu lase spatii mari intre mijloc si aparare. CINE a sunat retragerea liniei de fundasi E VINOVAT pentru acest rezultat. Forza CFR!
CITEAZA
De cfr.istul pe 23.04.2009 la 17:24
Uitati-va la echipele italiene, englezesti, spaniole, germane, franceze, olandeze, etc. Nimeni nu se mai retrage dupa gol, toti au invatat cat de periculos este sa ai fundasii la 1 metru in fata careului propriu, te condamni singur. Trebuie sa avem odata fundasi fara pampersi, care nu au impresia ca daca stau in fata careului nu vor lua gol. Linia de fund trebuie sa fie tare ca stanca, cu un curaj extraordinar, cu interventii rapide, sa nu dea nici un pas inapoi chiar daca crapa. Trebuie sa impinga jocul inainte, in terenul advers.Ceilalti au fost nevoiti si ei sa se retraga, ca sa nu lase spatii mari intre mijloc si aparare. CINE a sunat retragerea liniei de fundasi E VINOVAT pentru acest rezultat. Forza CFR!
CITEAZA
De cfr.istul pe 23.04.2009 la 17:22
Uitati-va la echipele italiene, englezesti, spaniole, germane, franceze, olandeze, etc. Nimeni nu se mai retrage dupa gol, toti au invatat cat de periculos este sa ai fundasii la 1 metru in fata careului propriu, te condamni singur. Trebuie sa avem odata fundasi fara pampersi, care nu au impresia ca daca stau in fata careului nu vor lua gol. Linia de fund trebuie sa fie tare ca stanca, cu un curaj extraordinar, cu interventii rapide, sa nu dea nici un pas inapoi chiar daca crapa. Trebuie sa impinga jocul inainte, in terenul advers.Ceilalti au fost nevoiti si ei sa se retraga, ca sa nu lase spatii mari intre mijloc si aparare. CINE a sunat retragerea liniei de fundasi E VINOVAT pentru acest rezultat. Forza CFR!
CITEAZA
De cfr.istul pe 23.04.2009 la 17:21
Uitati-va la echipele italiene, englezesti, spaniole, germane, franceze, olandeze, etc. Nimeni nu se mai retrage dupa gol, toti au invatat cat de periculos este sa ai fundasii la 1 metru in fata careului propriu, te condamni singur. Trebuie sa avem odata fundasi fara pampersi, care nu au impresia ca daca stau in fata careului nu vor lua gol. Linia de fund trebuie sa fie tare ca stanca, cu un curaj extraordinar, cu interventii rapide, sa nu dea nici un pas inapoi chiar daca crapa. Trebuie sa impinga jocul inainte, in terenul advers.Ceilalti au fost nevoiti si ei sa se retraga, ca sa nu lase spatii mari intre mijloc si aparare. CINE a sunat retragerea liniei de fundasi E VINOVAT pentru acest rezultat. Forza CFR!
CITEAZA
De cfr.istul pe 23.04.2009 la 17:21
Uitati-va la echipele italiene, englezesti, spaniole, germane, franceze, olandeze, etc. Nimeni nu se mai retrage dupa gol, toti au invatat cat de periculos este sa ai fundasii la 1 metru in fata careului propriu, te condamni singur. Trebuie sa avem odata fundasi fara pampersi, care nu au impresia ca daca stau in fata careului nu vor lua gol. Linia de fund trebuie sa fie tare ca stanca, cu un curaj extraordinar, cu interventii rapide, sa nu dea nici un pas inapoi chiar daca crapa. Trebuie sa impinga jocul inainte, in terenul advers.Ceilalti au fost nevoiti si ei sa se retraga, ca sa nu lase spatii mari intre mijloc si aparare. CINE a sunat retragerea liniei de fundasi E VINOVAT pentru acest rezultat. Forza CFR!
CITEAZA
1 2 3

Comenteaza


Trebuie sa fii logat pentru a adauga un comentariu

ALTE STIRI DIN FOTBAL

Băieţi de milioane...

Clujenii şi-au surclasat adversarii în retur. Kapetanos a deschis scorul. Elveţienii puteau reveni în joc, dar...

Supermutare! » CFR...

Jucătorul care a evoluat în sezonul trecut în Primera Division, la Gijon, va fi cedat în Liga 1 pînă în vara...

FC Basel - CFR Cluj...

După un început timid, în care FC Basel a făcut tot ce a vrut cu apărarea CFR-ului, clujenii au reuşit să...

Basel e în formă »...

Alexander Frei a fost menajat la ultimele partide pentru a fi pe teren la confruntarea cu CFR

MECIURI

  • Rapid
    Rapid
  • -
  • CFR Cluj
    CFR Cluj

25.08.2016 21:30