Sectiune a gsp.ro
Tine-ma minte! Inregistrare
23.05.2009 FOTBAL

Nuno Diogo a semnat pe 3 ani! Ce crezi?

Cu două etape înainte de finalul campionatului, ardelenii şi-au asigurat serviciile fundaşului de 28 de ani de la CS Otopeni, Nuno Diogo (foto, in alb)

     Foto 1

Problemele din defensivă şi evoluţiile bune ale portughezului i-au făcut pe şefii din Gruia să-l aducă sub comanda lui Conceicao. Fotbalistul a semnat un contract pe trei sezone, cu drept de prelungire pe încă două. (Cristian Tufeanu)

COMENTARII (20)

De ge2499 pe 24.05.2009 la 13:16
Clubul nu este interesat de serviciile lui Nuno Diogo şi doreşte să infirme speculaţiile apărute în presă cu privire la un eventual transfer. Cu această ocazie, CFR 1907 Cluj reaminteşte faptul că orice transfer al unui jucător la echipa din Gruia va fi anunţat pe site-ul oficial al Clubului în momentul în care va fi definitivat.
CITEAZA
De jean21 pe 24.05.2009 la 11:54
asta ma venit la voi eo minciuna dati pe site vostru oficial si veti vedea cai o minciuna
CITEAZA
De alexfmm pe 24.05.2009 la 02:28
pana nu ii vedeti la treaba nu mai vorbiti prostii.....poate e un jucator bun pt noi....vom vorbi dupa ce il vom vedea jucand;)....pe roman ala de am pune mana ar fii tare bine :D.....
CITEAZA
De vitinha pe 23.05.2009 la 22:46
De napoca1907 pe 23.05.2009 la 21:54
El a fost cumparatin locul lui Pereira?:))
CITEAZA
De cfrelu pe 23.05.2009 la 19:58
De Nick pe 23.05.2009 la 19:50
De desene pe 23.05.2009 la 19:09
angelo77 vezi ca le dai idei astora din conducere... shhh :))
CITEAZA
De .com pe 23.05.2009 la 18:43
De octb pe 23.05.2009 la 16:58
invisible.srw.ro afla cine sta invizibil pe mess!!! invisible.srw.ro afla cine sta invizibil pe mess!!! invisible.srw.ro afla cine sta invizibil pe mess!!! invisible.srw.ro afla cine sta invizibil pe mess!!! invisible.srw.ro afla cine sta invizibil pe mess!!! invisible.srw.ro afla cine sta invizibil pe mess!!! invisible.srw.ro afla cine sta invizibil pe mess!!! invisible.srw.ro afla cine sta invizibil pe mess!!! invisible.srw.ro afla cine sta invizibil pe mess!!! invisible.srw.ro afla cine sta invizibil pe mess!!!
CITEAZA
De coco pe 23.05.2009 la 16:47
De justice pe 23.05.2009 la 16:01
Mi se pare un transfer bun. Sousa poate pleca linistit la Berna si eliberam si un loc de extracomunitar in acest fel. Sa speram ca nu va ajunge o echipa numai de portughezi CFR.
CITEAZA
De ko-ko pe 23.05.2009 la 15:23
:))) Nu fiti asa de mofturosi.Nu mai sunt bani pentru transferuri importante,acceptati si voi starea de criza financiara de la CFR.Nu va convine puteti oricand trece de partea celor de la U.Nu ne intereseaza suporterii de conjuctura.Eu ma gandesc la obiectiul lui Arpi, de a castiga Cupa Uefa.Eu cred ca avem sperante cu lotul actual la asa ceva.Eu spun ca in 2 ani vom juca finala de UEFA(sau de Europa League).Problema e ca aceasta competitie va fi deja una importanta si pentru marile cluburi europene ce au esuat in Ch.League.Sunt de aproape 4 ori mai mari premiile in Europa L. fata de competitia care s-a terminat,UEFA.Unde sunt bani sunt si rechini.Noi suntem un fel de piranha deocamdata.
CITEAZA
De F00rzZa.CFR pe 23.05.2009 la 15:04
De cfrrrrr pe 23.05.2009 la 14:22
Doar o intrebare ptr toti cei de aici si am plecat:Cati dintre voi astia care va dati raniti in orgoliu l-ati urmarit jucand?...in meciul de aici de la cluj kone nu a miscat de langa el..si a avut evolutii constant bune.Asemenea lui Nibombe care a mers la Timisoara si Diogo a venit tot din pura intamplare la CS Otopeni.Eu personal am incredere in el,plus ca se intelege foarte bine cu Vitinha care va fi cel mai probabil noul fundas stanga al CFR-ului.Si anonimi sunt aproape toti jucatorii care vin in Romania...
CITEAZA
De angelo77 pe 23.05.2009 la 13:57
asta cine pl m mai ii?:O:O:O:O:O sa mor io bn ca nu ma cheama pe mn la echipa
CITEAZA
De gery_cfr pe 23.05.2009 la 13:42
eu nu cred,avem stoper destule,d c sa-l luam pe un anonim???
CITEAZA
De ecriss pe 23.05.2009 la 13:42
Sper sa fie bun .. daca au pus ochii pe el si milionari de la CFR... inseamna ca trebuie sa aiba ceva calitati ,....Sper sa rezolvam odata si cu defensiva asta ,... Sa ai noroc baiete si sa te integrezi cat mai usor la CFR
CITEAZA