Sectiune a gsp.ro
Tine-ma minte! Inregistrare
30.10.2009 FOTBAL

Goga: "Iau în considerare faptul că au fost suporteri timişoreni infiltraţi în acel sector"

Augustin Goga, responsabilul cu securitatea la CFR Cluj, nu a dorit să comenteze noile imagini care atestă faptul că petarda a fost lansată din afara sectorului timişorean

     Foto 1

"Au apărut imagini noi? Nu le-am văzut sincer, sînt în concediu. Vom analiza zilele următoare şi vom stabili cine e responsabil pentru această situaţie. Eu spun totuşi să judecaţi cazul în funcţie de ce s-a întîmplat la Tîrgu Jiu. Iau în considerare faptul că au fost suporteri timişoreni infiltraţi în acel sector", a declarat Goga.

Acesta declarase în urmă cu trei zile că petarda a fost lansată cu siguranţă din sectorul Timişoarei

 

COMENTARII (42)

1 2
De 9bogdan7 pe 05.11.2009 la 14:43
da la varianta cand era petarada aruncata de la noi nu puteau fi infiltrati cfr-isti la noi???? raspun cfr-ist:nuh mah ceai mh noi suntem cuminti da voi criminali nebuni si alti dai dracu de lachetzii!!
CITEAZA
De 9bogdan7 pe 05.11.2009 la 14:32
Da cum sa nuh normal sigur exxtraordinar ! cum sa nu fim noi frate da cum vati prins si daca nu stiati nu lam aruncat de pe stadion am venit cu avioane tancuri... si cu ele lam aruncat ori oameni nostri invizibili ce sau infiltrat!!!
CITEAZA
De filipthedevil pe 31.10.2009 la 13:43
lockerz este un site in care aduni puncte si comanzi orice vrei.. console, iphone,jocuri, adidasi. Doar 3 minute pe zi pentru a aduna puncte! Pentru invitatii add pe messenger com.lockerz (este verificat, merge, nici mie nu mi'o venit sa cred)
CITEAZA
De horiapoli pe 31.10.2009 la 12:19
De anticiocoflenderi pe 31.10.2009 la 12:11
De albanezu pe 31.10.2009 la 11:03
De muie u cluj pe 31.10.2009 la 11:02
De RAUUL_REAL02 pe 31.10.2009 la 11:00
De mateo pe 31.10.2009 la 01:28
De ecriss pe 31.10.2009 la 00:11
Deci daca s-au gasit cimisoreni infltrati acolo.... oare cine e de vina?? cine cauta razbunare? ce cautau atatea camere de filmat care urmareau petarda? Iancule ai dat gres, Clujenii nu sunt atat de proosti ca tine... pana la urma polisti vor plati... cred ca veti fi depunctati din nou..
CITEAZA
De alifantul Mueresan pe 31.10.2009 la 00:10
De Jabba Iancu pe 30.10.2009 la 23:06
De varza cu fasole pe 30.10.2009 la 22:09
De :)))) pe 30.10.2009 la 21:23
De calin pe 30.10.2009 la 20:40
De gobbytzu pe 30.10.2009 la 20:40

sorin58 a spus pe 30.10.2009 19:56 si marmota,marmota ce facea?

...ii dadea muuuiee la mattta
CITEAZA
De sorin58 pe 30.10.2009 la 19:56
si marmota,marmota ce facea?
CITEAZA
De cobhc pe 30.10.2009 la 19:52
La tribuna II au fost ceva timisoreni infiltrati, au stat in spatele meu, aveau fular violet pe sub gluga. Nu e exclus sa fi fost si in P2.
CITEAZA
De johnbarzuca pe 30.10.2009 la 19:49
Nesimtirea nu are limite , nu merita sa le mai spunem ardeleni , cel mai simplu sa se solicite o expertiza balistica si desconspirarea autorului ( acum pentru mine este clar ca este protejat , indiferent daca este de la Cluj sau Timisoara) , iar apoi vom vedea daca individul care protejeaza un potential criminal merita sau nu sa fie numit om , poate chiar bagat la puscarie pentru asociere in vederea comiterii unui act criminal , asemenea manifestari trebuie eradicate din fasa , sunt foarte periculoase
CITEAZA
De bubi pe 30.10.2009 la 17:49
De cfr pe 30.10.2009 la 17:03
De Emil Boc pe 30.10.2009 la 16:56
De CFR-istu pe 30.10.2009 la 16:44
De realistu pe 30.10.2009 la 16:43
Pirotehnica Bragadiru. Tot petarda-i fruncea.
CITEAZA
De Basescu Traian pe 30.10.2009 la 16:41
1 2