Sectiune a gsp.ro
Tine-ma minte! Inregistrare
18.11.2009 FOTBAL

FINAL » Cupa României » Craiova vs. CFR Cluj 0-1! Cum comentezi?

CFR Cluj va disputa în această seară, la Craiova, sfertul din Cupa României cu Universitatea. Meciul începe la ora 20.15

     Foto 1

Peskovici - Tony, Cadu, Cabrera, Panin - Dani, G. Mureşan, Culio - Dubarbier, L. Traore, Nei.

Rezerve: 44. Stancioiu, 15. Alcantara, 16. Flores, 23. Mara, 28. I.Boroştean, 77. Deac, 29. Didy

Antrenor: Andrea Mandorlini


CLICK AICI PENTRU COMENTARIUL LIVETEXT AL MECIULUI

COMENTARII (309)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »
De dezamagit de cfr pe 21.11.2009 la 17:27
De unu pe 20.11.2009 la 11:25
De derzsif pe 19.11.2009 la 23:30

superman1 a spus pe 19.11.2009 16:27 turbomaxim, un discurs fara "mu*e"? Se poate asa ceva, sa nu postezi vorba favorita invatata, probabil, de la maica-ta? Hai ca poti. Si nu uita de unguri. Tema de casa : fa o fraza in care sa combini "mu*e" (de la mama ta citire), cu "unguri" (din discursul verde ca prazul al tatalui tau citire) si "Boc" (din stiinta politica a lui Mititelu citire). Ok? . Hai ca nu e greu. :))

ma asti sunt frustrati rau ma cel mai dobitoci cin sudul romaniei
CITEAZA
De pt:unu pe 19.11.200 pe 19.11.2009 la 17:15
De unu pe 19.11.2009 la 17:09
De Praz3 pe 19.11.2009 la 16:59
De turbomaxim pe 19.11.2009 la 16:52
Daca ne-ar fi batut vreo echipa spectaculoasa sa fiou al dracu daca nu intram pe site si va felicitam. Dar dupa ce esti furat ce mai poti spune?Razbunarea e pe drum.Ati devenit inamicii nr 1 in fotbalul romanesc
CITEAZA
De Praz2 pe 19.11.2009 la 16:49
De Praz pe 19.11.2009 la 16:48
De turbomaxim pe 19.11.2009 la 16:36
Duminica se apropie sfarsitul pentru unguri. BASESCU VA PIERDE ALEGERILE. Cine va fi presedinte nu conteaza... Geoana, Antonescu, Vadim nu conteaza. TOATA LUEA ESTE IMPOTRIVA LUI BASESCU! O sa savurez ziua aia . Sper sa fie duminca, sa nu prinda nici macar turul 2 @Pacala esti bun tata, imi place de tine, vorba aia, unguru tot ungur, toate meciurile au fost corecte. Pacat ca numai le vad asa
CITEAZA
De albusibiu pe 19.11.2009 la 16:35

turbomaxim a spus pe 19.11.2009 16:32 Ce ati facut ma? A promovat fc sibiu? B esti nebun? Victorie norocoasa in primavara auzi si tu :)) Tu nu vezi ma ca s-au strans toti fanii echipelor care au patito cu voi si arbitrajul vostru? U CLUJ, FC VASLUI, RAPID,TIMSSOARA, Urziceni. Toti sunt impotriva voastra Ati devenit inamicul nr unu. O sa mai vina o zi cand o sa va mai umilim cu 4-1. Victoria voastra este egala cu 0 0 0 0 0 0 0 0 0 Gol in offside, gol anulat gresit la craiova. TUDOR TRIMIT CFR IN SEMIFINALA

Vezi ca ai uitat Pandurii, Steaua si As Roma!
CITEAZA
De turbomaxim pe 19.11.2009 la 16:34
:)) nice Foarte bine spus
CITEAZA
De turbomaxim pe 19.11.2009 la 16:33
Foarte bine spus... Bravo Bravo
CITEAZA
De BB pe 19.11.2009 la 16:33
De turbomaxim pe 19.11.2009 la 16:32

albusibiu a spus pe 19.11.2009 15:55 Mai poti mai guma? Rupeti tastatura de frustrare, scorul tot asta ramane. Cat despre pledoariile tale istorice nu pot sa zic decat ca astept sa-i faceti mausoleu Stiintei. Mai ales atunci cand va juca la Drobeta Tr. Severin, locul propice de mers (din nou) catre B. Ok, recunosc: sunteti mai buni....la galagie. La fotbal insa va atarnati de acea victorie norocoasa din primavara si uitati tumultul de cafteli incasate de la CFR. Cat despre victimizarea voastra, ar trebui sa-i intrebati pe rapidisti daca va dau voie sa fiti alaturi de ei. La o adica ei sunt "Singuri impotriva tuturor". Ar fi pacat sa isi strice sloganul doar acceptandu-va si pe voi in club. Iar din punct de vedere civic, daca votezi Geoana ca sa scapi de Basescu atunci esti si mai mare dobitoc. Exista un Antonescu inconstientule! Dar, cum ziceam: esti doar o guma, cu care Mititelu face balonase. Nu-i nimic, te usuci si tu o data cu scandalul si te dezlipesti de pe acest site precum o mizerie ce esti...

Ce ati facut ma? A promovat fc sibiu? B esti nebun? Victorie norocoasa in primavara auzi si tu :)) Tu nu vezi ma ca s-au strans toti fanii echipelor care au patito cu voi si arbitrajul vostru? U CLUJ, FC VASLUI, RAPID,TIMSSOARA, Urziceni. Toti sunt impotriva voastra Ati devenit inamicul nr unu. O sa mai vina o zi cand o sa va mai umilim cu 4-1. Victoria voastra este egala cu 0 0 0 0 0 0 0 0 0 Gol in offside, gol anulat gresit la craiova. TUDOR TRIMIT CFR IN SEMIFINALA
CITEAZA
De publiusnaso pe 19.11.2009 la 16:29

lory_oltenca a spus pe 19.11.2009 15:24 Mi-ar fi si rusine sa ma bucur dupa un asemenea meci...

si mie :))))))))))))))))))))))))))))) )))))))))))))))0
CITEAZA
De publiusnaso pe 19.11.2009 la 16:27

hotii,tot hoti... a spus pe 19.11.2009 16:23 daca nu cistiga basescu alegeriile,prafu se alege de voi..sponzor principal,bozgorul Arpy..rahatul ala de oras,va deveni satuc..

sa-mi bei ouale de bozgor, orasu ala va deveni capitala ta
CITEAZA
De superman1 pe 19.11.2009 la 16:27
turbomaxim, un discurs fara "mu*e"? Se poate asa ceva, sa nu postezi vorba favorita invatata, probabil, de la maica-ta? Hai ca poti. Si nu uita de unguri. Tema de casa : fa o fraza in care sa combini "mu*e" (de la mama ta citire), cu "unguri" (din discursul verde ca prazul al tatalui tau citire) si "Boc" (din stiinta politica a lui Mititelu citire). Ok? . Hai ca nu e greu. :))
CITEAZA
De hotii,tot hoti... pe 19.11.2009 la 16:23
De BB pe 19.11.2009 la 16:15
De pacala pe 19.11.2009 la 16:11
De albusibiu pe 19.11.2009 la 15:56
Erata: Rupe-ti...
CITEAZA
De albusibiu pe 19.11.2009 la 15:55

turbomaxim a spus pe 19.11.2009 15:23 Imi amintesc de echipele comuniste. Ce blaturi si ce decapitari faceau cu ajutorul arbitrilor. A cazut comunismul si hopa.... ce sa intamplat? SA ALES PRAFUL. Anul 2009... romania sub dominatie portocalie in frunte cu conducatorul Traian si sclavul boc de cluj. Au si echipa care ii reprezinta... CFR CLUJ. A cazut mafia portocalie, A CAZUT SI ECHIPA MAFIOTA. Eu nu a supar ca am pierdut. Vorba aia... De bucurie rar avuram parte. Craiova a luptat impotriva comunistilor si o sa lupte si impotriva mafiei portocalie, chiar daca trebuie sa il votez pe Geoana.

Mai poti mai guma? Rupeti tastatura de frustrare, scorul tot asta ramane. Cat despre pledoariile tale istorice nu pot sa zic decat ca astept sa-i faceti mausoleu Stiintei. Mai ales atunci cand va juca la Drobeta Tr. Severin, locul propice de mers (din nou) catre B. Ok, recunosc: sunteti mai buni....la galagie. La fotbal insa va atarnati de acea victorie norocoasa din primavara si uitati tumultul de cafteli incasate de la CFR. Cat despre victimizarea voastra, ar trebui sa-i intrebati pe rapidisti daca va dau voie sa fiti alaturi de ei. La o adica ei sunt "Singuri impotriva tuturor". Ar fi pacat sa isi strice sloganul doar acceptandu-va si pe voi in club. Iar din punct de vedere civic, daca votezi Geoana ca sa scapi de Basescu atunci esti si mai mare dobitoc. Exista un Antonescu inconstientule! Dar, cum ziceam: esti doar o guma, cu care Mititelu face balonase. Nu-i nimic, te usuci si tu o data cu scandalul si te dezlipesti de pe acest site precum o mizerie ce esti...
CITEAZA
De aaa pe 19.11.2009 la 15:54