Sectiune a gsp.ro
Tine-ma minte! Inregistrare
24.02.2010 FOTBAL

FOTO » Interes uriaş pentru CFR - Steaua, nebunie la casele de bilete!

În această dimineaţă s-au pus în vînzare biletele pentru derby-ul de duminică, CFR - Steaua. Sute de suporteri s-au îngrămădit la casele de bilete de la stadionul Dr. Constantin Rădulescu pentru a-şi procura tichetele de acces

FOTO: (c) GSP

     Foto 1 2 3 4 5

Deşi s-a stabilit că nu se pot cumpăra mai mult de 10 bilete cu un buletin, au fost fani care şi-au achiziţionat şi cîte 50 de bilete cu o singură carte de identitate. În acest ritm e foarte probabil ca biletele să se epuizeze pînă vineri.

COMENTARII (338)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »
De superman1 pe 26.02.2010 la 22:18

Ovidiu a spus pe 26.02.2010 10:26 Borat,scuze ca de 26 ani sunt "prost"si tin cu Steaua,nu ma pot compara cu tine care ai "auzit" de fotbal de 3-4 ani:). Duminica joaca fc Paszkany cu fc Fecali,singurul nostru obiectiv este PLEACA DIN GHENCEA...

Borat, tu esti exceptia care confirma regula. Tu te informezi permanent si te implici. Restu-s fanii lui FC Becali.
CITEAZA
De Ovidiu pe 26.02.2010 la 10:26
De cfr_mu1e_forevar pe 25.02.2010 la 17:10

schobelflorin a spus pe 25.02.2010 16:46 Mare meci mare la CLUJ,se preconizeaza o mare umilinta a stelei,4-1 dupa parerea mea.Marele smecher,infractor,agramat si europarlamentar al Romaniei Moarte v-a veni in Romania Occidentala,in singurul oras de nivel european al Romaniei,unde i-l vom primi asa cum merita el si natia lui de oieri nomazi.SUNT MINDRU CA SUNT ARDELEAN.

MANDRU E CA ESTI PROST
CITEAZA
De schobelflorin pe 25.02.2010 la 16:46
De cfr_mu1e_forevar pe 25.02.2010 la 16:45

pt cfr moie a spus pe 25.02.2010 16:26 Ungure sati dami la moie moie ungraia ne piSum pe voi de ungui mwe ardelu Sai luati pola in gura lu pISTA MoIE voua

VA DAU MU1E CA NU SUNT DIN ARDE
CITEAZA
De pt cfr moie pe 25.02.2010 la 16:26
De cfr_mu1e_forevar pe 25.02.2010 la 15:35

ecriss a spus pe 25.02.2010 15:10 ATENTIE!! Daca la meciul de duminica dintre CFR si Steaua observati pe cineva ca incearca sa aprinda produse pirotehnice sau sa arunce in teren cu obiecte, sa anuntati garzile de paza imediat sau daca va simtit in stare, sariti pe el. Vor fi intrunsi in partile CFRului si vor incerca sa aranjeze meciul exact ca in cazul "bricheta". ATENTIE VA ROG!!!!

UITE PROSTU CUM INCITA LUMEA LA VIOLENTA ,HALAL SUPORTER
CITEAZA
De cfr_mu1e_forevar pe 25.02.2010 la 15:31

oviola a spus pe 25.02.2010 12:19 'tuva-n gura de nespalati de ghencea iar ati aparut?cum va lasa omu un pic in pace apareti in turma. cine tine cu steaua sa-i f.oo.tem familia!!!

SI CINE TINE CU TINISOARA ,,,CFR ,,, RAPID SA-I FU//TE///M FAMILIA
CITEAZA
De cfr_mu1e_forevar pe 25.02.2010 la 15:30

pele-buga a spus pe 25.02.2010 12:11 tomberon ai deschis gura ? mu1e u cluj

SA O DAI LU MA////TA SI LA TOTI CFR-ISTI CARE AU SCRIS AICI
CITEAZA
De antoniunelu pe 25.02.2010 la 15:28
Cautam urgent persoane interesate sa lucreze la domiciliu pe internet. Salariu 1000Euro Garantam prin contract plata salariului. Rugam seriozitate maxima ! Detalii cu privire la oferta la Mail : mirajulnaturii@yahoo.com N U trebuie sa vinzi si nu trebuie sa investesti bani ! Aplici doar un sistem gratuit si foarte elegant de lucru numai pe Internet (marketing,publicitate)si castigi bani ! http://mirajulnaturii.shopm ania.biz/about.html Succesul este si al tau! Iesi din zona de confort si fa acum ceva pentru tine!
CITEAZA
De ecriss pe 25.02.2010 la 15:10
ATENTIE!! Daca la meciul de duminica dintre CFR si Steaua observati pe cineva ca incearca sa aprinda produse pirotehnice sau sa arunce in teren cu obiecte, sa anuntati garzile de paza imediat sau daca va simtit in stare, sariti pe el. Vor fi intrunsi in partile CFRului si vor incerca sa aranjeze meciul exact ca in cazul "bricheta". ATENTIE VA ROG!!!!
CITEAZA
De Sempre Roma pe 25.02.2010 la 13:52
De oviola pe 25.02.2010 la 12:19

geo4steaua a spus pe 25.02.2010 12:13 decat sa sug sange de bozgor mai bile le sug P**A !!!

'tuva-n gura de nespalati de ghencea iar ati aparut?cum va lasa omu un pic in pace apareti in turma. cine tine cu steaua sa-i f.oo.tem familia!!!
CITEAZA
De geo4steaua pe 25.02.2010 la 12:13
De pele-buga pe 25.02.2010 la 12:11

cfr_mu1e_forevar a spus pe 25.02.2010 11:44 se bagara si o cioara inseama ////// mu1e la cioroi

tomberon ai deschis gura ? mu1e u cluj
CITEAZA
De cfrist pe 25.02.2010 la 12:04
De tifos_cfr pe 25.02.2010 la 11:45
In anii trecuti de fiecare data cand Steaua a dat gol in Gruia, 3 sferturi de stadion s-a bucurat. Din pacate asta e realitatea. Stau la tribuna A si am vazut cu ochii mei. Probabil ca tot mai multi ardeleni stelisti incep sa tina cu CFR, dar mai trebuie sa treaca mult timp pana sa fie toata Gruia ceferista la un meci cu Steaua. Din pacate...
CITEAZA
De cfr_mu1e_forevar pe 25.02.2010 la 11:44

pele-buga a spus pe 25.02.2010 11:10 frustrare mare pe oite si catei , 2-0 scurt duminica

se bagara si o cioara inseama ////// mu1e la cioroi
CITEAZA
De pele-buga pe 25.02.2010 la 11:10
frustrare mare pe oite si catei , 2-0 scurt duminica
CITEAZA
De cluj pe 25.02.2010 la 10:51
De cluj_pt_geo4steaua pe 25.02.2010 la 10:46
De cfr forever pe 25.02.2010 la 09:55
De geo4steaua pe 25.02.2010 la 09:54
De cfr_mu1e_forevar pe 25.02.2010 la 08:57

cumpar bilet a spus pe 25.02.2010 08:52 Salut. Cumpar UN bilet la meciul CFR-steaua la Peluza 2. Tel: 0743 406 898 P.S. Sunt CFRist, nu comunist!

SMORI TU CA NU ESTI COMUNIST
CITEAZA
De cumpar bilet pe 25.02.2010 la 08:52
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »