Sectiune a gsp.ro
Tine-ma minte! Inregistrare
31.03.2010 FOTBAL

Iuliu Mureşan: "De la Bucureşti vin toate relele"

Mureşan a respins categoric acuzaţiile de blat la partida Braşov - CFR Cluj, 0-1

     Foto 1

"Sînt nişte prostii, nişte măgării, care nu au legătură cu realitatea şi nici cu noi. Am văzut că se spune că Braşovul nu a folosit 5 jucători. Şi noi am schimbat însă 5 jucători. Pe parcursul unui campionat trebuie să mai rulezi. Poţi face asta numai dacă ai un lot competitiv. Acuzele vin dinspre Bucureşti, la fel cum de la Bucureşti vin toate relele în ţară", a concluzionat Mureşan.

COMENTARII (212)

1 2 3 4 5 6 7 8 9
De fotbalfan pe 01.04.2010 la 18:40

sundancekid a spus pe 01.04.2010 06:25 @fotbal fan : Am crezut ca esti serios dar ascunzi multe in spatele tau !!1Pacat nu voi mai dialoga cu tine ..ai doua fetze mereu !!

esti figura. de ce te simti vizat? cu siguranta nu te-am pus in aceeasi categorie. ca dovada este schimbul nostru de idei. ma repet: nu este vorba despre tine, nu stiu cu mai inteles tu asta. desi nu suntem perfecti, incerc sa fiu onest si numai cu o fata :) numai bine! :)
CITEAZA
De gyuszika pe 01.04.2010 la 15:38
De daniaania pe 01.04.2010 la 15:08
cam real ce zice...tot smecherii din sud fac tot...asa este..!
CITEAZA
De GEORGE pe 01.04.2010 la 14:50
De iesean pe 01.04.2010 la 10:37
De sundancekid pe 01.04.2010 la 06:25
@fotbal fan : Am crezut ca esti serios dar ascunzi multe in spatele tau !!1Pacat nu voi mai dialoga cu tine ..ai doua fetze mereu !!
CITEAZA
De sundancekid pe 01.04.2010 la 06:22
Da am citit si eu citeva comentarii si ma apucat somnul !!! De la politica la ragionalism si multa tzziganeala !!! Cel mai haios a fost cel care a zis ca daca nu iau campionatul sa se separe de Romania !!! Buna gluma !!1
CITEAZA
De fotbalfan pe 01.04.2010 la 04:21

superman1 a spus pe 01.04.2010 00:31 hmmmm.... asta nu trebuia sa o spuna Muresan "la fel cum de la Bucureşti vin toate relele în ţară". Ce gandeste e una dar o astfel de declaratie nu e buna. Aduna antipatii nu simpatii iar CFR-ul vrea simpatie nu antipatie.

corect. insa simpatia cui ? :) referitor la "dialogul" de mai jos: dragi prieteni ceferisti, voi sunteti baieti prea finuti(astia care ati "dialogat" cu respectivii si marea majoritate a celorlalti) ca sa va pierdeti timpul cu ei. vedeti ca daca va coborati in cocina riscati sa va manance porcii. numa' bine si hai CFR ! inainte de Inviere e musai sa batem bistrita!
CITEAZA
De superman1 pe 01.04.2010 la 00:31
hmmmm.... asta nu trebuia sa o spuna Muresan "la fel cum de la Bucureşti vin toate relele în ţară". Ce gandeste e una dar o astfel de declaratie nu e buna. Aduna antipatii nu simpatii iar CFR-ul vrea simpatie nu antipatie.
CITEAZA
De saliceanu pe 01.04.2010 la 00:06

albusibiu a spus pe 01.04.2010 00:03 Ca sa ai cosmaruri trebuie sa gandesti....Hopa....S-a terminat executia publica deja? :)) Nice teamwork! Pe data viitoare!

Noapte buna. :)
CITEAZA
De albusibiu pe 01.04.2010 la 00:03

saliceanu a spus pe 01.04.2010 00:00 MI'e clar un lucru: unii care vin aici, nu ca sa'si sustina echipele, ci ca s'o murdareasca pe'a noastra...nu merita alt tratament. Multa vreme am tacut, dar la agresivitatea astora am devenit alergic. Si'am hotarit sa reactionez. Exemplul e evident: a fost tocat incet, si in noaptea asta noi dormim linistiti, iar el va avea cosmaruri.

Ca sa ai cosmaruri trebuie sa gandesti....Hopa....S-a terminat executia publica deja? :)) Nice teamwork! Pe data viitoare!
CITEAZA
De saliceanu pe 01.04.2010 la 00:00
MI'e clar un lucru: unii care vin aici, nu ca sa'si sustina echipele, ci ca s'o murdareasca pe'a noastra...nu merita alt tratament. Multa vreme am tacut, dar la agresivitatea astora am devenit alergic. Si'am hotarit sa reactionez. Exemplul e evident: a fost tocat incet, si in noaptea asta noi dormim linistiti, iar el va avea cosmaruri.
CITEAZA
De saliceanu pe 31.03.2010 la 23:53

deaduralex a spus pe 31.03.2010 23:47 Se pare că dinamovistul e o persoană cu dizabilități mintale. Haideți să nu mai râdem de el, că nu-i frumos, mai ales în această săptămână.

Mie religia nu'mi interzice sa rid. Unul ca asta numa' asa poate fi tratat. Ori se convinge ca numai civilizat se poate, ori ne antrenam pe al.
CITEAZA
De deaduralex pe 31.03.2010 la 23:47

Geambashu a spus pe 31.03.2010 23:39 M-am sters la koor cu fetzele voastre!Vorbim cand va mai reveniti din KO!

Se pare că dinamovistul e o persoană cu dizabilități mintale. Haideți să nu mai râdem de el, că nu-i frumos, mai ales în această săptămână.
CITEAZA
De saliceanu pe 31.03.2010 la 23:46
No bihorene....ce'ai vrut sa ne spui?
CITEAZA
De albusibiu pe 31.03.2010 la 23:42

Geambashu a spus pe 31.03.2010 23:39 M-am sters la koor cu fetzele voastre!Vorbim cand va mai reveniti din KO!

Traducere: Te refereai desigur la gura. Asadar ne-ai pupat. Frumos din partea ta. Acum du-te si-ti ia iubitul de la munca. Cred ca s-au terminat stirile de pe Acasa TV si iese din studio.
CITEAZA
De saliceanu pe 31.03.2010 la 23:41

Geambashu a spus pe 31.03.2010 23:39 M-am sters la koor cu fetzele voastre!Vorbim cand va mai reveniti din KO!

..si iata si petardele! Inca putin si incep comentariile cu stelute !
CITEAZA
De saliceanu pe 31.03.2010 la 23:39

Geambashu a spus pe 31.03.2010 23:32 Zdreanta,te-am umilit!Sa nu le spui parintilor ca te-am facut de kkt in ultimul halDu-te sa-ti tai venele de ciuda!

Te'ai suparat ca ti'am spus ca ai coloana vertebrala flexibila, da' daca nu erai timisorean parat, poate erai la somn acu'.. Asa...
CITEAZA
De Geambashu pe 31.03.2010 la 23:39
De albusibiu pe 31.03.2010 la 23:38

saliceanu a spus pe 31.03.2010 23:35 Na ca iar e spiritual....

E doar SPIRT-ual. Asa se intampla cand amesteci aurolacul cu spirtul. Noroc ca e canalul de langa Stefan cel Mare, asa intra si el la meciuri...
CITEAZA
De saliceanu pe 31.03.2010 la 23:35

Geambashu a spus pe 31.03.2010 23:32 Zdreanta,te-am umilit!Sa nu le spui parintilor ca te-am facut de kkt in ultimul halDu-te sa-ti tai venele de ciuda!

Na ca iar e spiritual....
CITEAZA
De Geambashu pe 31.03.2010 la 23:32
De albusibiu pe 31.03.2010 la 23:32

Geambashu a spus pe 31.03.2010 23:28 Doamne,cat esti de idiot si de nesarat!Pur si simplu ma uimesti!Asta numesti tu replica,saracule?Vai de curu tau!

Mi-e teama sa ma ajustez fanteziilor tale fiindca poate incepe sa-ti placa. Nu esti altceva decat un eunuc contemporan. Ia legatura cu sefu' Turcu. Aaa si apropo, n-ai mai mult de 22 de ani dar pari ca ai avea cei 7 ani de-acasa (A casa de corectie).
CITEAZA
De saliceanu pe 31.03.2010 la 23:29

Geambashu a spus pe 31.03.2010 23:28 Doamne,cat esti de idiot si de nesarat!Pur si simplu ma uimesti!Asta numesti tu replica,saracule?Vai de curu tau!

Ma tu chiar esti masochist... Eu am transpirat de ris, si tu inca esti in picioare?
CITEAZA
De Geambashu pe 31.03.2010 la 23:28
1 2 3 4 5 6 7 8 9