Sectiune a gsp.ro
Tine-ma minte! Inregistrare
08.04.2010 FOTBAL

Poli Iaşi vs. CFR Cluj » 0-2 (FINAL)

Stăncioiu, titular la Iaşi!Italianul Mandorlini l-a titularizat în premieră în acest retur pe goalkeperul român

     Foto 1

Iată primul unsprezece de la Iaşi: Stăncioiu - Panin, Cadu, Alcantara, Edimar - Dani, Mureşan, N. Dică - Peralta - Bud, Traore


CLICK AICI PENTRU COMENTARIUL LIVETEXT AL PARTIDEI

COMENTARII (208)

1 2 3 4 5 6 7 8 9
De saliceanu pe 10.04.2010 la 17:12

alexfmm a spus pe 09.04.2010 15:46 nu am vazut meciul dar se pare ca am jucat exceptional...abia astept sa il vad in reluare:)....pe de alta parte ma uimesc discutiile voastre de mai jos....incredibil....mergeti la serviciu sau la scoala , fiti oameni adevarati si lasati complicatiile fara rost....numai aiureli vorbiti......tineti cu CFR , incurajati-i tot timpul...hai sa ne facem cat mai multi abonamente si sa purtam cat mai multi sigla CFR

Pe asta il propun ca apostol al CFR'ului. Cine e contra?
CITEAZA
De saliceanu pe 10.04.2010 la 12:34

temistocle a spus pe 10.04.2010 00:56 Sa nu va mai prind ca mancati kkt pe site-ul asta la adresa lui Deac. Echipa are mare nevoie de el si la Iasi a fost cel mai bun.

@temistocle fatu' meu, tare mi'i frica ca esti o tira cam impertinent. Saitu' asta nu'i ograda lu' tactu', ca sa ne spui tu ce sau ce nu avem voie sa povestim. Chiar si unu ca tine ar trebui sa priceapa cum sta treaba cu libertatea de exprimare. Fa cumva si irita'ma.. Deacu' ista a tau, din pacate se cam inscrie meci de meci la o rafala de suturi in fluieru' piciorului.
CITEAZA
De temistocle pe 10.04.2010 la 00:56
De szsebi pe 09.04.2010 la 21:56
rog si eu conducerea sa-i dea salariu lui muresan cat doreste,ca merita fiecare banut!!! imi dadea lacrimile cand vedeam cum juca cu iasi..as dori sa vad o statistica facuta dupa acest meci..mai ales la mingile recuperate
CITEAZA
De qwerty007 pe 09.04.2010 la 19:23

Acdc a spus pe 09.04.2010 13:27 Va rog frumos nu mai raspundeti la moarte..... . Asta este un site sportiv nu!!!! Lasati politica in peulea mea. Moarte.... : dute la Noua Dreapta si acolo feutete cu ungurii

Corect,ar trebui sa vorbim despre fotbal !! Nu stiu cine pe aici il contesta intotdeauna pe Deac,la Iasi baiatul a facut un meci grozav ! Dica este la primul meci bun pt. CFR.In repriza 2 cand a intrat Nei am zis o doamne asta intra...si a dat 2 goluri !! Bravo lui! Edy mi se pare foarte sigur pe el,de ce nu ramane titular!? Nuno Claro a fost cam aerian la unele faze si in mai multe meciuri,a avut noroc cu apararea.
CITEAZA
De albusibiu pe 09.04.2010 la 17:26

lobontsa a spus pe 09.04.2010 16:45 Daca Rapidului i-au zis " The Ciorile Vopsite ", voua ar trebui sa va zica " The Painted Magyars "

N-ai scris titulatura completa. Pai se poate? Era de fapt " The Painted Magyars who are winning the championship ". In incheiere un sfat pentru cei de teapa astuia: "Copii, nu va jucati cu unghia in gat!".
CITEAZA
De olyilie pe 09.04.2010 la 16:59
De lobontsa pe 09.04.2010 la 16:45
Daca Rapidului i-au zis " The Ciorile Vopsite ", voua ar trebui sa va zica " The Painted Magyars "
CITEAZA
De alexfmm pe 09.04.2010 la 15:48
fiecare in lume tre sa isi propuna sa atinga noi nivele.....ar fi si cazul multora dintre voi in ceea ce priveste desteptaciunea....spor:)) si forzza CFR....superiori tuturor!
CITEAZA
De alexfmm pe 09.04.2010 la 15:46
nu am vazut meciul dar se pare ca am jucat exceptional...abia astept sa il vad in reluare:)....pe de alta parte ma uimesc discutiile voastre de mai jos....incredibil....mergeti la serviciu sau la scoala , fiti oameni adevarati si lasati complicatiile fara rost....numai aiureli vorbiti......tineti cu CFR , incurajati-i tot timpul...hai sa ne facem cat mai multi abonamente si sa purtam cat mai multi sigla CFR
CITEAZA
De george pe 09.04.2010 la 15:12
De kovacsattila1997 pe 09.04.2010 la 14:18
Eu Personal:SUFAR DE O BOALA GREA.. CFR CLUJ-NAPOCA, NU POT RENUNTA, E MANDRIA MEA MANDRU MEREU CAND VIN LA STADION PORT ALB-VISINIU SUNT UN CAMPION! VOI FI ALATURI DE ECHIPA MEA CAT TRAIESC VOI DA TOTUL PENTRU EA! (M… LUI STEAUA)
CITEAZA
De kovacsattila1997 pe 09.04.2010 la 14:16
. ECHIPA NOASTRA E CFR CLUJ FACEM TOTUL PENTRU EA IN DEPLASARE, CA SI ACASA PENTRU ECHIPA VOM CANTA CULOAREA ALBA SI VISINIE NOI MEREU LE VOM PURTA SI NU CONTEAZA UNDE SUNTEM PENTRU ELE VOM CANTA SI-ACUM SA CANTE TOATA PELUZA HAIDE HAIDE CFR DA-LE LA “u” CLuJ SA TINA MINTE DOUA GOLURI SI-O M***!
CITEAZA
De kovacsattila1997 pe 09.04.2010 la 14:10
multumiri lui moarte_celebrala si lui football fan...pt sustinere ..asta va asigur ma duc si in sezonul asta la meciurile lu CFR .am mai fost la meciuri si va asigur ca nu voi tine cu U niciodata si d la Tg.Mures va asiguram ca ,,U" nu va promova,si va promova FCM-u mai bine :)) da
CITEAZA
De emilian boccea pe 09.04.2010 la 13:58
De Acdc pe 09.04.2010 la 13:27
De moarte_cerebrala pe 09.04.2010 la 13:25

apahida a spus pe 09.04.2010 13:22 Dute in zona Gyula - Békéscsaba si ai sa vezi placuta bilingve romano-maghiare. Referitor la femeia si copilul, in Ungaria este o lege care prezice ca copii pana la 12 ani trebuie sa stea in scaun special tip Euro 3. mai documenteaza te si tu. Cand termini cu incitarea intre romani si unguri. De fiecare data tu dai drumul la avalansa. Bine azis pshihologul ala wa1907

bn bn..... nu mai comentez nmk........ eu eram constient ca nu eram bn informat si vroiam sa port o discutie cu voi calumea, dar cand vad ca deja sunt insultat nu mai are rost( nu ma refer la tn ) toate cele bune si hai cfr
CITEAZA
De apahida pe 09.04.2010 la 13:22
De moarte_cerebrala pe 09.04.2010 la 13:16

@moarte cerebrala a spus pe 09.04.2010 12:58 mai putzase' ti-o murit creierul demult, de fapt, cred ca nici nu te-ai nascut de-adevaratelea.Doamne da ca si copiii ca voi, prosti gramada, sa se care la "prietenii de-o viata" la "sufletele romanesti", la simbolul ardelenilor, ati ghicit-groparii vargati de peste Somes si sa incingeti o hora mare peste Carpati, da de va dati seama ce mici sunteti. Cinste tuturor suporterilor CFR-lui, de orice natie, care nu sunt botanisti si care militeaza pentru intelegere si progres,si nu sunt putini.

inca astept.... sau habar n-ai si te iei si tu dupa ceilalti care poate stiu cate ceva care sa ma contrazica... nu vreau sa ma cert cu nmn mai ales ca suntem cu toti suporteri ai aceasi echipe :)
CITEAZA
De ulise3223 pe 09.04.2010 la 13:15
M-am uitat la programul urmatoarelor 8 etape. Dupa clasificarea dificultatii acestora din gsp.ro am dat un punctaj de la 4 la 1 si CFR are 21 puncte, iar Steaua are 17. Deci Steaua are un parcurs mai usor desi intalneste practic aceleasi echipe deoarece are deplasari la echipe mici, pe cand CFR are deplasari la Timisoara, Ploiesti, Craiova si Piatra Neamt. Teoretic e adevarat, dar sa vedem ce se poate intampla, sunt echipe mici mai periculoase in deplasare decat acasa. Si totusi avem cele trei puncte plus bilantul direct in fata Stelei. Sa vedem insa urmatoarea etapa, sa nu gandim mult prea departe.
CITEAZA
De moarte_cerebrala pe 09.04.2010 la 13:09

@moarte cerebrala a spus pe 09.04.2010 12:58 mai putzase' ti-o murit creierul demult, de fapt, cred ca nici nu te-ai nascut de-adevaratelea.Doamne da ca si copiii ca voi, prosti gramada, sa se care la "prietenii de-o viata" la "sufletele romanesti", la simbolul ardelenilor, ati ghicit-groparii vargati de peste Somes si sa incingeti o hora mare peste Carpati, da de va dati seama ce mici sunteti. Cinste tuturor suporterilor CFR-lui, de orice natie, care nu sunt botanisti si care militeaza pentru intelegere si progres,si nu sunt putini.

inafara de insulte si laude aduse suporterilor CFR-ului de orice natie ai ceva sa imi corectezi sau nuh? vreau sa vad si eu unde gresesc si nu-mi spune ca trebuie sa fim buni si prostii de astea ca suntem destul de mult luati peste picior..... sau voua va place? in fine
CITEAZA
De @moarte cerebrala pe 09.04.2010 la 12:58