Sectiune a gsp.ro
Tine-ma minte! Inregistrare
06.05.2010 FOTO

FOTO / Vezi aici faza în care Deac a fost faultat de Milanov

Bulgarul Milanov l-a faultat pe Deac în suprafaţa de pedeapsă, în minutul 66. Clujenii au cerut penalty, însă centralul Marius Avram l-a sancţionat pe Deac cu cartonaşul galben

FOTO: Vakarcs Lorand

     Foto 1 2 3 4

COMENTARII (23)

1 2
De prk_angelo pe 06.05.2010 la 21:43
Ok o fost 11 m, dar ce p.l.m. ati jucat? nu meritati nici un loc de EL!!! decat sa repr Romania cu o echipa de liga 2 mai bn raman la locul nostru pe la retrogradare... FORTZA CFR!!!
CITEAZA
De arpi pe 06.05.2010 la 21:44
De dinozaurul pe 06.05.2010 la 21:47
am jucat din nou cu un singur varf, apatic si izolat. Ce deduc eu in ultima vreme este ca CFR joaca cu o singura, tactica la egal . V-AM ZIS .....DACA JOACA CU UN VARF NU CASTIGA ! Mandorlini e un fricos ,AFARA CU EL ...dar acuma e prea tarziu .L-a facut pe Arpi de bani 15 mil euro ...ADIO ADIO ADIO adio adio..............
CITEAZA
De Franaru' pe 06.05.2010 la 22:07
De cfr69 pe 06.05.2010 la 22:29
Dar faza VIDEO pe cand am putea spera? desi se vede si FOTO destul de clar cum fundasul isi baga mana din spate peste gatul lui Deac (poate voia sa-i aranjeze cravata...nu?) si apoi se urca pe el. S-a vazut si din tribuna 2, a vazut toata lumea , a recunoscut si Porumboiu, dar voi faceti sondaje de opinie (printre imbecili) daca a fost sau n-a fost penalty! Nu era ma i interesant un sondaj: "Daca va ploua sau nu dupa meci?
CITEAZA
De SeaMan pe 06.05.2010 la 22:42
De desene pe 06.05.2010 la 23:08
penalty sau nu, asta nu e fata unei campioane. pai daca am fi vrut victoria, trebuia sa marcam goluri pe bune. iar in cazul neputintei, ne legam de un penalty amarat. pe mine nici nu ma intereseaza daca a fost. inclin sa cred ca urziceni va lua titlul. am fost facuti campioni prea devreme sezonul acesta.. vorba aceea: la pomul laudat sa nu te duci cu sacul
CITEAZA
De misu ceferist cluj pe 07.05.2010 la 06:02
De assd pe 07.05.2010 la 08:27
De Max pe 07.05.2010 la 10:21
De daniaania pe 07.05.2010 la 10:50
chiar daca castigam campionatul nu vreau sa-l mai vad pe italian la cluj..asta ne omoara jocul, creatie, pasele...ce frumos jucau baietiiinainte sa vina el.. mie nu mia placut niciodata cum a construit echipa..{si am avut dreptate}...asta face experinte pe CFR..sper sa nu il vad pe banca in UCL...AUT Mandorlinii, d-le Muresan altfel o sa stai la noroc cu el...! oare Arpii ce zice..?
CITEAZA
De zoltan07 pe 07.05.2010 la 12:34
sa lasam la o parte penaltyul.... din tribune sa vazut clar cum il tin vasluienii pe kone... doi oameni mereu erau langa kone(la maxim 1 m de el) deci nu cred ca antrenorul nu a vazut acel lucru...... si o echipa care "se bate" la campionat cum isi permite sa joace pe teren propriu cu un singur varf????? inadmisibil!!!!! nu zic ca mando nu se pricepe la antrenorat dar se vede ca a antrenat numai echipe care se bateau la retrogradare..... un egal in fiecare meci--- asa intra baietii pe teren..... Dar asta e..... noi nu avem ce face ..... avem conducere ei pierd 14 milioane nu noi suporterii
CITEAZA
De daniaania pe 07.05.2010 la 12:54
AFARA CU MANDORLINII, cine la adus la noi...? cine..?
CITEAZA
De fadsfasdfasdas pe 07.05.2010 la 13:51
De fancfrist pe 07.05.2010 la 13:58
De samy94 pe 07.05.2010 la 15:23
hai nu fiti asa rai,daca jucu tot meciul cum au jucat in ultimele 20 de min castigau,au nevoie de consistenta in atac sau macar cateva valuri repetate de atac nu numai unul l afarsit de meci sau la inceput.
CITEAZA
De samy94 pe 07.05.2010 la 15:24

fadsfasdfasdas a spus pe 07.05.2010 13:51 ce mah visati :)))))? ce penalty? ati ajuns mai jeg__osi ca steaua si dinamo rusine sa va fie o sa va faceti de ras in CL HUOOOOOOOOOOO

ma tu stii ce inseamna fot balul???
CITEAZA
De rozi pe 07.05.2010 la 16:30
De fan CFR inrait pe 07.05.2010 la 17:07
De ircfr pe 07.05.2010 la 17:33
Mandorlini daca nu se trezeste si schimba varfurile de atac la 0-0, pierdem sigur campionatul. In alta ordine de idei rezultatul cu Vaslui este viciat clar de arbitru, Avram a arbitrat clar impotriva CFR-ului. Oare ce mai zice po...l de Iancu acum?
CITEAZA
1 2

Comenteaza


Trebuie sa fii logat pentru a adauga un comentariu

ALTE STIRI DIN FOTO

FOTO » CFR Cluj vs....

După ce-a zburdat cu amatorii de la FC Horst (13-1), trupa lui Minteuan a cedat în faţa ucrainenilor de la...

Exclusiv FOTO » Vezi...

Deşi au programate cîte 2 antrenamente dure pe zi, "viţiniii" se bucură de soarele din Antalya, ieri...

FOTO » Minteuan a...

"Vişiniii" au programat astăzi o primă şedinţă de antrenament sub comanda lui Alin Minteuan

MECIURI

  • Rapid
    Rapid
  • -
  • CFR Cluj
    CFR Cluj

25.08.2016 21:30