Sectiune a gsp.ro
Tine-ma minte! Inregistrare
10.05.2010 FOTO

FOTO >> Fanii au făcut atmosferă, la aeroport, la sosirea echipei de la Craiova

Aproximativ 100 de suporteri i-au întîmpinat pe "vişinii" la Aeroportul Cluj. Vezi aici imagini inedite de la sosirea echipei

Foto / Vakarcs Lorand

     Foto 1 2 3 4 5 6 7 8 9

COMENTARII (46)

1 2 3
De cfrcluj_4_ever pe 10.05.2010 la 22:58
Doamne cat am suferit in prima repriza...la a doua am fost la un pas de infarct .JUR ca dupa golul lui Traore am crezut ca putem castiga!!!Si eu care l-am injurat pe Traore tot meciul, a dat un gol si a scos un penalty !Multumesc Doamne!Multumim si voua baieti,ati fost magnifici,va iubimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm!!! Haideti la stadion sa fim cat mai multi la meciul cu Inter,sa le multumim asa cum merita baietilor! Doamne ajuta sa fim campioni,si asa va fii caci toti cei care ne-au dorit raul si ne-au acuzat de tot felul de mizerii au primit azi ceea ce merita,semn ca Dumnezeu NU doarme...si ar trebui sa inceapa sa si creada! FELICITARI din suflet pt baieti si pt Mandorlini!!! CFR Cluj CAMPIOANA!!!
CITEAZA
De sandru_poli pe 10.05.2010 la 23:09
De Alex pe 10.05.2010 la 23:11
De Alex pe 10.05.2010 la 23:13
De afc13 pe 10.05.2010 la 23:24

sandru_poli a spus pe 10.05.2010 23:09 Gunoaielor numai prin blaturi si arbitrii reusiti sa castigati.Veti fi fustrati o viata intreaga ca o echipa de divizia B din orasul vostru e mai sustinuta.Nu aveti trecut,nu o sa aveti viitor.Bucurati-va de prezentul vostru de c....Va luptati la titlu si aveti 3 oameni in deplasari in tribune.Sa nu uitati tricoul de campion pt.BOC.Va doresc un singur lucru,sa il urmati pe Michael Jackson ca e mai bine pt voi.FORZA VIOLA

Mai vb si prostii, de unde blat? La tine blatul incepe cu cartonas rosu? Esti cam varza...
CITEAZA
De vulturul47 pe 10.05.2010 la 23:25

sandru_poli a spus pe 10.05.2010 23:09 Gunoaielor numai prin blaturi si arbitrii reusiti sa castigati.Veti fi fustrati o viata intreaga ca o echipa de divizia B din orasul vostru e mai sustinuta.Nu aveti trecut,nu o sa aveti viitor.Bucurati-va de prezentul vostru de c....Va luptati la titlu si aveti 3 oameni in deplasari in tribune.Sa nu uitati tricoul de campion pt.BOC.Va doresc un singur lucru,sa il urmati pe Michael Jackson ca e mai bine pt voi.FORZA VIOLA

Daca nu te superi, as putea declara sus si tare ca nici Poli nu are decat prezent. Sau poate vrei sa-mi amintesti vreo performanta notabila in Europa. Sau macar una in Romania. Cred ca totusi prezentul e mai important, iar apoi viitorul. Cat despre echipa din B care e mai sustinuta, nu-mi spune ca e un motiv de mandrie faptul ca la meciurile lor e mai putina lume decat la CFR. Si mai ales, nu-mi spune ca ei prefera sa ramana in B, pentru ca astfel o da cu flit CFR-ului. Sa nu-mi spui ca pe strabunicul lui Vasile, un oarecare suporter U-ist, s-au suparat prietenii pe el in tinerete pentru ca tinea cu o echipa de-abia infiintata. Ce-i reprosezi unuia care avea 20 de ani cand s-a infiintat clubul lui? Pentru ca asa vreti voi sa ne faceti sa ne simtim. Ce daca tinem cu o echipa din noul trend? Mergeam la meciuri si cand erau in B, si cu toate astea n-am reprosat nimanui ca merge la meciuri doar acum cand CFR e pe cai mari. Pentru ca doar impreuna putem construi un vis. Doar visand impreuna. Pe tine te-a obligat cineva sa tii cu Poli? Nu tii pentru ca asa vrei tu? De ce trebuie sa tin eu cu cine vrei tu? Iar blaturile nu sunt niste lucruri pe care tu personal le poti demonstra. Tu nu esti decat un consumator de presa si iei de bun tot ce ti se da la stiri. Iar cand nu poti demonstra, e mai bine sa nu spui nimic. Si hai sa-ti mai spun ceva: cand Poli a jucat cu Sahtior, sincer, am tinut din tot sufletul cu ei. Eu, CFR-ist, respect Poli. Dar nu respect suporteri ca tine decat daca atitudinea e reciproca. Hai sa incepem. Eu primul: RESPECT!
CITEAZA
De vulturul47 pe 10.05.2010 la 23:36
Meciurile ca cel cu Craiova de azi ma fac sa fiu mandru de echipa favorita. Multumim baieti, multumim Mandorlini. Cu toate astea, voi fi sincer: chiar daca am invins in extremis, tot nu mi-a placut jocul. Mandorlini a fost din nou putin fricos, dar parca mai curajos decat in meciul cu Vaslui. Baietii au jucat iar ca lesinatii, chiar si in ultimele minute, cand trebuia un joc foarte alert. Parerea mea sincera este ca daca Craiova nu cadea fizic si mai apoi (la 2-2) psihic, nu reuseam sa batem nici cu 15 oameni in teren, la cum am jucat. Dar e bine ca a fost asa. Nu vreau sa critic arbitrajul, pentru ca n-as face decat sa intru in jocul lui Iancu si este sub demnitatea mea. Totusi, va readuc aminte doar cateva lucruri: azi am asistat la primul penalty acordat CFR-ului in acest sezon, iar la cartonase conduceam detasat, mai ales la rosii. Azi am mai adaugat unul rosu in palmares, care daca e sa fim oameni, trebuie sa recunoastem ca n-a fost evident, si nici macar pe aproape. In repriza a doua, Craiova a maturat pe jos cu echipamentul, fiecare om, la cea mai mica atingere, parca intra in coma, asa se tavalea pe jos. Nu condamn aceasta atitudine, pentru ca fiecare alege cum joaca. Dar acest aspect a fragmentat foarte mult jocul, un factor care nu ne-a avantajat deloc. Si asta ma face sa ma bucur cu atat mai tare. Hai CFR! Suntem mereu alaturi de vooooi!
CITEAZA
De sandru_poli pe 10.05.2010 la 23:51
De cainele pe 11.05.2010 la 00:00
De pepe pe 11.05.2010 la 00:02
De alex.objelean pe 11.05.2010 la 00:07

sandru_poli a spus pe 10.05.2010 23:51 Pot sa te RESPECT doar prin felul in care ai postat acest comentariu.Dar nu ca si fan al echipei "campioana" care s-a dovedit prin judecarea tuturor fazelor din acest campionat ca este CEA MAI FAVORIZATA ECHIPA DIN CAMPIONAT.Si eliminarea lui Alcantara e praf in ochi.Poate ne considerati complexati dar normal ca supararea e mare cand vezi ca lupti un sezon intreg pe teren pt. a pierde in afara terenului.Asa ca sentimentele mele pt voi raman aceleasi si sincer chiar nu puteti avea viitor fara public.Ca ce aveti voi nu se numeste public,sincer.RESPECT C.V.U.C.S.

Nu cumva faci parte din turma celor care cred orbeste in acel 7-2 (raportul greselilor Pro-Contra CFR)? Oare mai are rost sa ma obosesc sa caut link-ul montajului facut de niste fani adevarat cu cele 30 de gerseli contra CFR-ului (intre timp s-au facut vreo 34)? Stiu ca n-are rost, de aceea nici nu ti-l dau. Ca doar tot ramai in lumea ta, nemuritor si rece.... Inca ceva, ai observat pe cineva injurand aici? Ai remarcat vreodata diferenta intre un suporter civilizat si unul din categoria carora cred ca faci parte? Nu ai decat sa continui sa crezi in ce vrei. Ti-a dat cineva o sansa aratandu-ti respect. Crezi ca ai profitat de ea? Ii urez bafta Timisoarei in Europa League. Tot cu Timisoara voi tine cand va juca in europa. Mai are rost sa te intreb cum vei face tu?
CITEAZA
De sandru_poli pe 11.05.2010 la 00:25
De superman1 pe 11.05.2010 la 00:54
asta, sandru_poli, e genul de individ fara mult creier. el are nevoie mereu sa-i zica altii cum sa gandeasca, de asta repeta ce-i spun altii si, mai grav, crede tampeniile alea. tinand cont de profilul unui astfel de individ, eu cred ca merita compatimit.
CITEAZA
De SeaMan pe 11.05.2010 la 01:04
De fidaco pe 11.05.2010 la 01:42
Bravo baieti!
CITEAZA
De gijmdtydq pe 11.05.2010 la 01:46
De fidaco pe 11.05.2010 la 02:07
Pana la urma doar atat conteaza: Craiova- CFR 2-3! mai sunt 2 pasi, si istoria va cosemna al doilea titlu de campioana pentru CFR! In rest, toti frustratii astia care latra dupa modelul marelui conducator puscarias ( apropo, cred c-o sa-mi cumpar o plasma de 107cm sau de 137, asa poate o sa incapa pe ecran), alaturi de alti plecati cu sorcova desi suntem in luna mai, n-au decat sa crape de ciuda! Inca o data bravo baieti! Sa va ajute Dumnezeu sa fiti campioni!
CITEAZA
De vulturul47 pe 11.05.2010 la 02:08

sandru_poli a spus pe 11.05.2010 00:25 Civilizatia in tribune a fost inventata la Timisoara in Liga1,nu e cazul sa vb voi.Si vad ca dupa cum vrea echipa voastra sa mimeze reala performanta asa vreti si voi sa mimati inteligenta pe site asta cu comment-uri care aveti impresia ca sunt elevate.Nu am nevoie de rescpectul vostru si regret ca am irosit atatea minute cu voi.Vb peste 5 ani,daca mai existati.TEMPO POLI

Ok, cum vrei tu... Succes in continuare cu echipa!
CITEAZA
De cloasterf pe 11.05.2010 la 02:22
De vulturul47 pe 11.05.2010 la 02:23

fidaco a spus pe 11.05.2010 02:07 Pana la urma doar atat conteaza: Craiova- CFR 2-3! mai sunt 2 pasi, si istoria va cosemna al doilea titlu de campioana pentru CFR! In rest, toti frustratii astia care latra dupa modelul marelui conducator puscarias ( apropo, cred c-o sa-mi cumpar o plasma de 107cm sau de 137, asa poate o sa incapa pe ecran), alaturi de alti plecati cu sorcova desi suntem in luna mai, n-au decat sa crape de ciuda! Inca o data bravo baieti! Sa va ajute Dumnezeu sa fiti campioni!

HAI MINERU'!!! ;))
CITEAZA
1 2 3

Comenteaza


Trebuie sa fii logat pentru a adauga un comentariu

ALTE STIRI DIN FOTO

FOTO » CFR Cluj vs....

După ce-a zburdat cu amatorii de la FC Horst (13-1), trupa lui Minteuan a cedat în faţa ucrainenilor de la...

Exclusiv FOTO » Vezi...

Deşi au programate cîte 2 antrenamente dure pe zi, "viţiniii" se bucură de soarele din Antalya, ieri...

FOTO » Minteuan a...

"Vişiniii" au programat astăzi o primă şedinţă de antrenament sub comanda lui Alin Minteuan

MECIURI

  • Rapid
    Rapid
  • -
  • CFR Cluj
    CFR Cluj

25.08.2016 21:30