Sectiune a gsp.ro
Tine-ma minte! Inregistrare
21.06.2010 FOTO

FOTO » Campioana şi-a prezentat achiziţiile

Kivuvu, Hora, Rada şi Nuno Diogo au fost prezentaţi oficial astăzi de către formaţia din Gruia

FOTO » Vakarcs Lorand (c) GSP

     Foto 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17

COMENTARII (31)

1 2
De siberius pe 21.06.2010 la 15:05
superb; asteptam un superatacant si un portar la ale carui interventii sa nu stau cu morcovu... cum paream cu nunu si gafoiu
CITEAZA
De eby.23 pe 21.06.2010 la 15:09
singura diferenta intre vechiul si noul echipament este doar marca ....in rest acelas design.....( cand il vad pe Rada imi aduc aminte de toate necazurile )
CITEAZA
De darkdark pe 21.06.2010 la 15:10
Bafta in Liga
CITEAZA
De tomicy2003 pe 21.06.2010 la 15:20
sa aveti mult succes si bafta in liga si in campionat,sper sa nu ne dezamagiti si sa purtati cu mandrie tricourile cfr cluj alb visiniu,si sa nu uitati ca ati venit la un club serios unde se doreste performanta multa bafta si succes
CITEAZA
De capitala_cluj pe 21.06.2010 la 15:35
Echipament de mahala. Aratam ca Urziceniul :(
CITEAZA
De drughi009 pe 21.06.2010 la 15:40
au vazut aia de la NIKE cum s-a castigat campionatu(blaturi,nenorociri arbitrii) si s-au cotit nu vor sa-si pateze imaginea cu echipe din astea no name in europa cladite pe culoarea portocalie in romania si s-au prins ca " proiectul" cfr a luat sfarsit nu vor mai luat un trofeu niciodata pt ca in toamna va cadea actuala putere politica ...asa ca a venit JOMA sa-i echipeze o firma care echipeaza numai no nameuri din ligile inferioare
CITEAZA
De cfr1907 pe 21.06.2010 la 15:41
mare dezamagire cu echipamentul!am intrat pe site-ul producatorul si e cel mai ieftin tricou!fara emblema echipei modelul se vinde cu 10 euro fata de 19 cat costa tricoul de acum un an al fostei campioane!dezamagitor....
CITEAZA
De eby.23 pe 21.06.2010 la 15:48

cfr1907 a spus pe 21.06.2010 15:41 mare dezamagire cu echipamentul!am intrat pe site-ul producatorul si e cel mai ieftin tricou!fara emblema echipei modelul se vinde cu 10 euro fata de 19 cat costa tricoul de acum un an al fostei campioane!dezamagitor....

pe ce site mai exact ?
CITEAZA
De thespamer pe 21.06.2010 la 15:48
Bafta CFR
CITEAZA
De zoltan07 pe 21.06.2010 la 15:55
ce naspa arata noul echipament..... domnule muresan ne ati dezamagit rau de tot vara asta..... cica 8 mil. de eur. pt. transferuri... transferuri moka, nati adus nici macar un jucator de clasa ( pret = peste 3.5 miloane) hora sper sa reuseasca. si de echipament mai bine nici nu vorbim. Parca suntem la judeteana...
CITEAZA
De muji692 pe 21.06.2010 la 16:33
abia astept sa vad noile achizitii cum se misca.in legatura cu echipamentul,nu ii frumos dar nici urat,sincer ma doare in cot de echipament daca echipa joaca. @drughi:de sevilla ai auzit????
CITEAZA
De headhunterz pe 21.06.2010 la 16:39
M,WIE CHEFERE,ECHIPA PWLII,BASITA LA C.UR,B0ZG0RI I.M.PUTITI
CITEAZA
De oliboli pe 21.06.2010 la 16:41
cred ca e mare criza e la chefere ce transferuri a facut!!! e praf... si echipamentul auf wiedersehn performanta!!!
CITEAZA
De cfrele pe 21.06.2010 la 17:19
@oliboli probabil ca la echipa ta favorita culoarea si modelul tricoului e singurul lucru ce conteaza, ca de fotbal te-ai dezobisnuit de mult timp. la cfr performanta se obtine din altceva (PERFORMÁNȚĂ, performanțe, s.f. Rezultat (deosebit de bun) obținut de cineva într-o întrecere sportivă; p. ext. realizare deosebită într-un domeniu de activitate. – Din fr. performance.) crezi ca poti sa pricepi, sau sa-ti fac un desen?
CITEAZA
De oliboli pe 21.06.2010 la 17:22
CFR e echipa mea favorita!!!!!!!!!! numai ma simt frustrat ca Arpi a promis 8 milioanelatransferuri si aproape nimic nu se vede!!!!
CITEAZA
De halley99 pe 21.06.2010 la 17:52
Ce aveti cu echipamentul? Mie mi se pare ca-i frumos, care-i treaba ca n-am inteles, celalalt a fost mai bun? Nu cred ! Cu achizitiile ne-am lamurit, desi eu cred ca mai sunt sanse sa-l luam pe Moraes :)))))). Sper sa deschid intr-o zi site-ul asta de rahat si sa vad ca am achizitionat un portar !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Fortza CFR !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!
CITEAZA
De oliboli pe 21.06.2010 la 18:08

halley99 a spus pe 21.06.2010 17:52 Ce aveti cu echipamentul? Mie mi se pare ca-i frumos, care-i treaba ca n-am inteles, celalalt a fost mai bun? Nu cred ! Cu achizitiile ne-am lamurit, desi eu cred ca mai sunt sanse sa-l luam pe Moraes :)))))). Sper sa deschid intr-o zi site-ul asta de rahat si sa vad ca am achizitionat un portar !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Fortza CFR !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!

da da da Moraes.!!!! si Eric:)
CITEAZA
De cuccci pe 21.06.2010 la 18:36
Vedeti ca in spatele jucatorilor se mai vede logoul de la Nike? Eu cred ca astea-s reclame din sezonul trecut... Totodata, nu inteleg de ce i-au dat deja tricoul cu numarul 8 acestui jucator nou, daca Peralta a revenit la Cluj?Cred ca vor renegocia contractul si ramane. Are si el totusi o varsta, de ce sa plece cand poate juca in Liga Campionilor?
CITEAZA
De ddss pe 21.06.2010 la 20:05
Stimate Domnule Paszkány! Ati promis 8 milioane de €! Tisztelt Pászkány Úr! 8 millió €-t igért! Vrem sa-l vedem la CFR pe Moraes si Eric!!!!
CITEAZA
De roby_ pe 21.06.2010 la 20:28
@dds cati habarnisti pe aici ,de ce sa dea in stanga si-n dreapta cu banii cand nu e nevoie,stie conducerea ce are de facut,de ce sa de o gramada de bani pe un jucator gen Kone cand aduci unul mult mai ieftin ca de ex. Bud care confirma ca e mult peste ce se poate aduce la ora actuala sa joace in liga 1
CITEAZA
1 2