Sectiune a gsp.ro
Tine-ma minte! Inregistrare

19.07.2010 VIDEO

Video » MM Stoica a atacat dur arbitrajul şi echipa CFR Cluj

Managerul general al Unirii Urziceni, Mihai Stoica, a declarat la finalul partidei că CFR Cluj este avantajata de arbitrii

     Foto 1

COMENTARII (18)

De napoca pe 20.07.2010 la 22:07

daniaania a spus pe 20.07.2010 16:15 sincer putea sa fie eliminat Gabii, dar probabil nu a vrut sa strice jocul...si este decizia arbitrului, nu..? in Camp. Mondial cu Anglia cand nu le-a validat golul in poarta cum este..? dar per ansamblu, Urziceni a jucat binisor,dar CFR a fost mai motivata..iar loviturile de la 11m au fost de cascadorii rasului [pt. urziceni}..ce se mai agita MM..? mai bine ar invata toti sa suteze la poarta, si basta..! ia oprit cineva sa ia cupa..? povesti cu prosti..!

aaaa
CITEAZA
De napoca pe 20.07.2010 la 22:07
MM nu accepta sa pieardaaa......in campionat sa ii dam in gura la unirea cu TOTII si U Cluj ...:))) sa retrogadeze....
CITEAZA
De daniaania pe 20.07.2010 la 16:15
sincer putea sa fie eliminat Gabii, dar probabil nu a vrut sa strice jocul...si este decizia arbitrului, nu..? in Camp. Mondial cu Anglia cand nu le-a validat golul in poarta cum este..? dar per ansamblu, Urziceni a jucat binisor,dar CFR a fost mai motivata..iar loviturile de la 11m au fost de cascadorii rasului [pt. urziceni}..ce se mai agita MM..? mai bine ar invata toti sa suteze la poarta, si basta..! ia oprit cineva sa ia cupa..? povesti cu prosti..!
CITEAZA
De rori pe 20.07.2010 la 01:05

st3aua4ever a spus pe 19.07.2010 22:03 11 la 11 ati fost mai buni! dar 9 la 11 mai erati la fel de buni? eu cred ca frustrati sunteti voi ca nu recunoasteti ca virgula culio si muresan trebuiau eliminati! stati calmi, am intrat aici doar ca sa vad ce pareri aveti despre arbitraj, dar m'am lamurit..v'ati obisnuit cu tactica 'fura si taci' nu aveti motive sa ma injurati si nici nu are rost pt ca nu mai intru aici inca ceva: sunt sigur ca daca era vorba de Steaua, Dinamo sau alta echipa, sareati cu totii ca arsi! majoritatea aveti mentalitate de copii de 12-13 ani

Pt. st3aua4ever. S-ar putea ca MM sa se dezlantuie la fel si dupa un meci cu Steaua. Atunci insa va fi sanctionat, iar Jiji va declara, ca si alta data, ca “arbitrajul a fost impecabil”.
CITEAZA
De st3aua4ever pe 19.07.2010 la 22:03

rachel a spus pe 19.07.2010 20:27 are dreptate MM

11 la 11 ati fost mai buni! dar 9 la 11 mai erati la fel de buni? eu cred ca frustrati sunteti voi ca nu recunoasteti ca virgula culio si muresan trebuiau eliminati! stati calmi, am intrat aici doar ca sa vad ce pareri aveti despre arbitraj, dar m'am lamurit..v'ati obisnuit cu tactica 'fura si taci' nu aveti motive sa ma injurati si nici nu are rost pt ca nu mai intru aici inca ceva: sunt sigur ca daca era vorba de Steaua, Dinamo sau alta echipa, sareati cu totii ca arsi! majoritatea aveti mentalitate de copii de 12-13 ani
CITEAZA
De bajatiberiu pe 19.07.2010 la 20:59
meme bla bla bla bla
CITEAZA
De rachel pe 19.07.2010 la 20:27
are dreptate MM
CITEAZA
De aurelianus pe 19.07.2010 la 19:25
Dupa parerea mea Meme si Iancu sunt 2 infecti alaturi de mai multi presedinti de cluburi care infecteaza fotbalul romanesc si care nu fac alceva decat sa instige la violenta. Cum poti fi atat de josnic si sa spui ca CFR a castigat cele 7 trofee cu arbitri, oare invidia te face sa-ti pierzi capul??? Dece nu vede si greselele de arbitraj in care a fost avantajata echipa sa (atat urziceniul cat si cand era la steaua)? Este un gest extrem de josnic sa tarasti prin noroi un club acuzand fara probe ca o echipa a castigat un campionat intreg pe seama arbitrilor....RUSINEEEE. Cei de la FRF ar trebui sa faca curat in fotbalul romanesc si sa scoata toate gunoaiele astea afara niste oameni care nu stiu decat sa acuze si sa gasesca scuze cand echipa lor pirde. RUSINEEEEEE
CITEAZA
De flo_rsf pe 19.07.2010 la 18:41
meme lasa-te de fotbal si apuca-te de politica,poate acolo te baga cineva in seama
CITEAZA
De desene pe 19.07.2010 la 16:14
nu se merita comentata o astfel de delcaratie. serios, lasati`l in treaba lui
CITEAZA
De ircfr pe 19.07.2010 la 16:14
Memeu este un frustrat ca multi altii, un papitoi in cel mai bun sens al cuvantului, un visator , un presedinte care i-si bate suporterii cu pumni in gura, un circar de nota 10 , si lista ar putea continua. Pacat ca astfel de personaje reprezinta fotbalul romanesc, mare pacat.
CITEAZA
De culio_27 pe 19.07.2010 la 13:20
Meme Stoica ar trebui sa taca ca si la urziceni au fost minim 2 jucatori care trebuiau sa primeasca la al 2-lea galben si sa nu se mai ieie de CFR ca si in prima repriza numa o singura echipa era pe teren.Hai CFR Cluj
CITEAZA
De ucvfc pe 19.07.2010 la 10:38
mm mai taci in rasa m@-tii ca echipa ta de tzarani nu a jucat nimic...cfr-ul a meritat victoria...felicitari clujenilor si bafta in liga campionilor...astept meciul cu noi,sper sa fie unul frumos dpdv fotbalistic si cea mai buna echipa sa castige...fortza Craiova
CITEAZA
De siiefaar pe 19.07.2010 la 08:20
corul invidiei si a frustrarii canta intodeauna pt CFR inainte de muzica de CL. semne bune sezonu are !
CITEAZA
De ecriss pe 19.07.2010 la 03:33
Nu inteleg de ce postati puroaiele astea pe siteul rezervat noua. Pa mine nu ma mira declaratiile acestui nenorocit, sunt declaratii tactice. Face niste acuzatii absurde.
CITEAZA
De chrome25 pe 19.07.2010 la 01:52
Mimi Stoica vorbeste despre acel Muresan care nu a fost eliminat si care a ratat primul penalty?(mai ales, daca rata numai el, si echipa lui castiga trofeul nu se mai lega deloc de arbitraj, mai mult, cred ca-l si decora pe "central" la finalul meciului) Uita cumva ca dupa vreo 5 min de la aceea faza cu Muresan, un jucator de-al sau l-a tras de tricou pe Deac, care trebuia sa incaseze al 2-lea galben? Asta nu se mai pune? Nigel de Jong a faultat mult mai urat in finala CM, decat Culio in acest meci, iar olandezul n'a vazut nici macar galben cand faza cerea clar cartonas rosu. Sa lasam tampenile astea...... ipocrizia dar mai ales frustrarea acestui om n-are limite, deoarece de cand e la Unirea, n-a reusit sa obtina vreo victorie in fata noastra. Am observat ca nu a comentat deloc de evolutia echipei sale, era prea ocupat sa ne acuze pe noi, iar asta spune multe.Degeaba a avut unele rezulltate de laudat, daca in urma acestor declaratii isi da arama pe fata.
CITEAZA
De ko-ko pe 19.07.2010 la 01:47
Deci pana la urma si-a dat in petec si acest "domn".A jucat acelasi teatru pe care il joaca acum Becali, iar in cele din urma caracterul lui otravit a strivit tot ce a mimat de cand a ajuns la Urziceni, echipa unde si-ar fi gasit linistea interioara. :))))))
CITEAZA
De siiefaar pe 19.07.2010 la 01:44
daca nu musca pe teren latra la televizor ! pe rand o sa de-a in turbare toti latraii. Ii ustura rau de tot
CITEAZA