Sectiune a gsp.ro
Tine-ma minte! Inregistrare
25.10.2010 VIDEO

Video » Rezumat CFR Cluj - Unirea Urziceni 3-0

CFR Cluj şi-a reparat moralul după înfrîngerile de la Vaslui şi Munchen. Campioana a trecut cu 3-0 de Unirea Urziceni, toate golurile fiind marcate după pauză

     Foto 1

Unirea a jucat în zece oameni din minutul 22, cînd Rusescu a fost eliminat pentru un cot în figura lui Piccolo

COMENTARII (12)

De alex.2000 pe 26.10.2010 la 15:06
Primul joc social in care poti schimba moneda virtuala pe bani reali. Este 100% GRATIS. Deschiderea unui cont iti ia 2 minute http:// www . a n n o 1 7 7 7 . com/index.php?i=69085
CITEAZA
De ircfr pe 25.10.2010 la 21:47
Bravo baieti, cu daruire maxima puteti invinge orice adversar. Forta CFR.
CITEAZA
De rememberme pe 25.10.2010 la 21:27
bine spus adrian!ignoranta doare cel mai tare !sa il ignoram pe teribilist!
CITEAZA
De adrianrozsa pe 25.10.2010 la 19:47

anonimcelebru a spus pe 25.10.2010 16:34 lo frecat traore in coor

oameni buni,va rog!!! nu-l mai bagati in seama pe baiatul asta si sa ne vedem de analizele noastre!! treceti peste comentariile lui ca si cum nu ar exista!!!FORZA CFR!!!
CITEAZA
De anonimcelebru pe 25.10.2010 la 19:15

bybylovenunoclaro a spus pe 25.10.2010 19:00 ba copile,nu ai ce lucra acasa?!mars de aci..te tot bagi in seama..cauta--ti alt site.. nu asta..ca de asta nu ai fatza:|

cioflingare vezi ca te intinzi :)
CITEAZA
De bybylovenunoclaro pe 25.10.2010 la 19:00

anonimcelebru a spus pe 25.10.2010 16:34 lo frecat traore in coor

ba copile,nu ai ce lucra acasa?!mars de aci..te tot bagi in seama..cauta--ti alt site.. nu asta..ca de asta nu ai fatza:|
CITEAZA
De zoltan07 pe 25.10.2010 la 18:45
ma anonim celebru...... vezi ca te freaca imediat pe tine in coor guardiola si florian walter. mars de aici " puternicule" ... A si daca cineva ii de kkt ala ori e echipa ta barcelona si messi ori esti tu! mars la scoala ca invatatoarea te pune absent
CITEAZA
De anonimcelebru pe 25.10.2010 la 16:34

bybylovenunoclaro a spus pe 25.10.2010 15:41 imi spune si mie cineva de ce Nuno nu a fost rezerva?e accidentat cumva?:(

lo frecat traore in coor
CITEAZA
De bybylovenunoclaro pe 25.10.2010 la 15:41
imi spune si mie cineva de ce Nuno nu a fost rezerva?e accidentat cumva?:(
CITEAZA
De anonimcelebru pe 25.10.2010 la 14:59

vladyy_2005 a spus pe 25.10.2010 14:46 ce sa ii ceri dak atat il duce mintea... rusine . oricum FORZA CFR ! ! !

vlady zdreanto vezi ca te stiu ;) nu fa pe puternicu,papushel :) ca poate maine nu mai ai dinti in gura
CITEAZA
De vladyy_2005 pe 25.10.2010 la 14:46

anonimcelebru a spus pe 25.10.2010 14:17 kkt de meci,echipa de kkt (cfr),suporteri de kkt

ce sa ii ceri dak atat il duce mintea... rusine . oricum FORZA CFR ! ! !
CITEAZA
De anonimcelebru pe 25.10.2010 la 14:17
kkt de meci,echipa de kkt (cfr),suporteri de kkt
CITEAZA