Sectiune a gsp.ro
Tine-ma minte! Inregistrare
08.12.2010 FOTBAL

Tony pleacă de la CFR pentru a juca la Guimaraes din ianuarie! Transmite-i un mesaj

După 4 ani petrecuţi în Gruia, Pitbull se va despărţi de gruparea vişinie şi va reveni în Portugalia. Din ianuarie va activa la Vitoria Guimaraes

     Foto 1

Franco-portughezul a fost unul dintre cei mai iubiţi jucători străini care au venit la CFR în ultimii ani. Transmite-i un mesaj!

COMENTARII (44)

1 2
De totulptcfr pe 09.12.2010 la 21:46
Singurul jucator care a dat totul pt echipa sa de la inceput! Te respect foarte mult Tony ! Imi pare foarte rau ca pleci :( ! Respect
CITEAZA
De flaviu_cfr9669 pe 09.12.2010 la 21:02
Tony vei ramane mereu o legenda in Gruia!
CITEAZA
De nea_silica pe 09.12.2010 la 09:21

mateiserban a spus pe 09.12.2010 00:05 bai frate, lasa-te de privit fotbal. cum poti sa spui o asemenea ineptie???? campionatul portugaliei e mai slab ca al nostru??? crezi ca traiesti in anglia? campionatul portugaliei e pe locul 6 dupa coeficientii cumulati ai ultimilor 3 ani, al nostru e pe 22. fii serios

Tu stai cam prost cu capul? Văd că ești incapabil să înțelegi ironia. Măcar nu mai comenta prostește, lasă-ne. Va fi greu să trăiesc fără commenturile matale, dar voi încerca... Deși cred că nici ironia asta n-o vei înțelege...
CITEAZA
De dan.f pe 09.12.2010 la 00:18
Cred ca Tony si Anca sunt cei mai iubiti (fosti) jucatori ai CFR-ului.... Mi-e greu sa-mi inchipui echipa fara Pitbull, imi va lipsi cu siguranta acest om minunat atat in teren cat si in afara lui! Eu ii doresc numai bine, sanatate si succes in toate provocarile vietii!!! GOOD LUCK, TONY!
CITEAZA
De mateiserban pe 09.12.2010 la 00:05

nea_silica a spus pe 08.12.2010 22:23 Geaba, campionatul Portugaliei este clar mai slab decât al nostru... Probabil că acolo va face faţă Tony al nostru... Felicitări, dar ne vei lipsi mult. Şi mulţumesc pentru tot!

bai frate, lasa-te de privit fotbal. cum poti sa spui o asemenea ineptie???? campionatul portugaliei e mai slab ca al nostru??? crezi ca traiesti in anglia? campionatul portugaliei e pe locul 6 dupa coeficientii cumulati ai ultimilor 3 ani, al nostru e pe 22. fii serios
CITEAZA
De afc13 pe 08.12.2010 la 23:50
Bravo Tony!!!!!!!!!!! Iti dorim numai bine!!!!!!!
CITEAZA
De siberius pe 08.12.2010 la 23:48
pitbullll ne vei lipsi; am apreciat determinarea ta
CITEAZA
De i.isfan pe 08.12.2010 la 23:34
Multumim Tony pentru tot ce ai facut!! Cel mai iubit capitan de la Cluj. Si sunt sigura ca ai luat decizia corecta. Multa bafta si sanatate in continuare !
CITEAZA
De nea_silica pe 08.12.2010 la 22:23
Geaba, campionatul Portugaliei este clar mai slab decât al nostru... Probabil că acolo va face faţă Tony al nostru... Felicitări, dar ne vei lipsi mult. Şi mulţumesc pentru tot!
CITEAZA
De alexiulian1993 pe 08.12.2010 la 20:39
CFR CLUJ-AS ROMA LIVE PE SPORT-ACTUAL . T K
CITEAZA
De danicheferistu pe 08.12.2010 la 20:14
Toni tu esti unu de al nostru :) Nu o sa te uitam niciodata ! Te asteptam in Conducerea CFR-ului !!
CITEAZA
De cfr16 pe 08.12.2010 la 20:10
merci tony pt absolut tot ce ai facut atat pt oras cat si pentru CFR!!!nu te vom uita niciodata..si vei ramane mereu in inimile noastre!!!!!!!!!te vom respecta si te vom iubi merue!!!11bafta in continuare pitbulul nostru:(!!!
CITEAZA
De marius94marius pe 08.12.2010 la 20:03
Multa bafta si nu te vom uita nici o data Iti Multumim pt tot ce ai facut!!!!!!!
CITEAZA
De culio_27 pe 08.12.2010 la 19:37
Multa Bafta iti doresc la noua echipa si NU TE VOM UITA NICIODATA.Iti multumim pt tot ce ai facut pt echipa.Vei ramane mereu in inimile si sufletele noastre
CITEAZA
De serggio pe 08.12.2010 la 18:59
Multumim mult Tony pentru ce ai facut la Cfr.Eu itzi urez sa ai multa,multa bafta si noroc in continuare>Fortza Cfr!!!
CITEAZA
De cuni pe 08.12.2010 la 18:56
TONY sa ei mult noroc si fericire bucurie oriunde mergi si sa nu ne uitii nici o data sa vii sa ne vezi cfr sa fie echipa de neuitat pentru tine
CITEAZA
De roby_ pe 08.12.2010 la 18:47
NU TE VOI UITA NICIODATA,ROBI DE LA SCOALA TRANSILVANIA
CITEAZA
De campioana_cfr pe 08.12.2010 la 18:43
Merci Tony si bafta la noua echipa!
CITEAZA
De timearacz pe 08.12.2010 la 18:22
multumim tony,nu te vom uita niciodata,succes si ai grija de tine...ai fost unul din cei mai intelepti jucatori si ai tinut la echipa,,rar intalnesti in ziua de azi asemenea fotbalisti-tu esti unul din ei
CITEAZA
De black96 pe 08.12.2010 la 17:47
noroc la noua echipa si noroc in viata si doamne ar da sa te intorci dupa retragere in orice functie la club
CITEAZA
De boty1907 pe 08.12.2010 la 17:45
multumim tony pentru tot sacrificiul pe care l-ai facut pentru noi si pentru echipa. vei ramane mereu in sange nostru visiniu. succes in continuare
CITEAZA
De amusement pe 08.12.2010 la 17:40
TONY NU TE VOI UITA NICIODATA SI SUNT CONVINS CA NICI ADEVARATII FANI AI CFR-ULUI NU O VOI FACE - UNUL DINTRE PUTINII JUCATORI CARE AU DAT TOTUL PENTRU ACEASTA ECHIPA SI AI CASTIGAT SIMPATIA TUTUROR. SUCCES IN CONTINUARE ''PITBULL'' :) FORTZZA CFR CLUJ 4 EVER!!!
CITEAZA
De albusibiu pe 08.12.2010 la 17:21

bdgeorge a spus pe 08.12.2010 16:32 cel mai SLAB fundas din campionat ,rudimentar,fara viziunea jocului,baga capul in pamant si fuge..sa-mi spuneti voi un gol marcat de cineva de la CFR din centrarea lui??? a pacalit pe toata lumea prin determionarea cu care juca,de fapt singura lui calitate

CFR - Astra, scor final 2-2, etapa a IV-a, min. 35, centrare Tony, cap Traore, golul de 1-1. Acum, gata, baga tu capul in pamant si fugi repede de-l pupa pe Banel al tau. Apropo, stelistule meciurile Roma-CFR, CFR-Chelsea si Bordeaux - CFR (cel in care s-a si rupt) iti spun ceva?
CITEAZA
De emil_rus pe 08.12.2010 la 17:05
tony a devenit un roman mai adevarat decat multi alti fraieri iti multumim tony pentru tot.atat pentru fotbal cat si pentru lectiile de viata
CITEAZA
De cipi_s pe 08.12.2010 la 16:49
Tony, dupa 4 ani esti unul de-al nostru. Multumim pentru tot si pentru ca ai invatat limba noastra. Mult succes in continuare si te asteptam in Romania in vizite sau poate ca antrenor!
CITEAZA
1 2

Comenteaza


Trebuie sa fii logat pentru a adauga un comentariu

ALTE STIRI DIN FOTBAL

Băieţi de milioane...

Clujenii şi-au surclasat adversarii în retur. Kapetanos a deschis scorul. Elveţienii puteau reveni în joc, dar...

Supermutare! » CFR...

Jucătorul care a evoluat în sezonul trecut în Primera Division, la Gijon, va fi cedat în Liga 1 pînă în vara...

FC Basel - CFR Cluj...

După un început timid, în care FC Basel a făcut tot ce a vrut cu apărarea CFR-ului, clujenii au reuşit să...

Basel e în formă »...

Alexander Frei a fost menajat la ultimele partide pentru a fi pe teren la confruntarea cu CFR

MECIURI

  • Rapid
    Rapid
  • -
  • CFR Cluj
    CFR Cluj

25.08.2016 21:30